Filo Kiralama/İkinci ElGüncel

MG’den dev filo teslimatı

Doğan Trend Otomotiv tarafından Türkiye’de temsil edilen marka, iddialı  modelleriyle tüketiciler kadar kiralama şirketlerinin de dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda Avec Rent A Car ile anlaşmaya imza atan MG, 500 adet MG HS’i şirketin 21 farklı günlük kiralama ofisine teslim etti.

ELEKTRİKLİ mobilitede üstlendiği öncü rolü ve yüksek teknolojili üretim gücüyle dünyadaki en büyük üreticiler arasında yer alan SAIC’in üretimini yaptığı köklü İngiliz markası MG (Morris Garages), fiyat/performans oranı yüksek yenilikçi modelleriyle Türk tüketicisinin tercihi olmayı sürdürüyor. Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv’in temsil ettiği MG, yükselen performansıyla oto kiralama sektörünün lider şirketlerinin de dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda 2016 yılından bugüne deneyimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerine özel araç kiralama çözümleri sunan Avec Rent A Car, MG’nin başarılı SUV modeli MG HS’i seçti. İki şirket arasında yapılan anlaşma kapsamında 500 adet MG HS Luxury modeli, Avec Rent A Car’ın 21 farklı günlük kiralama ofisine teslim edildi.

AVEC RENT A CAR FARKIYLA YOLCULUK

Avec Rent a Car, kaliteli hizmet, güvenli araçlar ve uygun fiyatlarla sektörde lider konumunu sürdürerek, müşterilerine keyifli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunma taahhüdünü sürdürüyor. Doğan Trend Otomotiv’in temsil ettiği MG markası ile yaptığı anlaşma kapsamında filosuna 500 yeni araç katan Avec, filosunu her geçen gün genişlettiğini göstermektedir. Türkiye’nin 11 farklı şehrinde toplam 21 şubesiyle hizmet veren şirket, müşterilerine kaliteli araçlar, uygun fiyatlar ve güvenli bir yolculuk vaat ediyor.

MG HS PREMİUM SEGMENTİ ULAŞILABİLİR HALE GETİRİYOR

Bireysel kullanıcılar kadar filo satışlarına da önem veren MG Türkiye, Avec Rent A Car ile gerçekleştirdiği 500 araçlık yeni anlaşmayla sektörün en büyük iş birliklerinden birine daha imzasını attı. Markanın C-SUV segmentinde yer alan modeli MG HS, sunduğu zengin donanım listesi ve ekonomi yeteneği yüksek benzinli motoruyla filo şirketlerinin de tercihi olmaya devam ediyor.  MG’nin stratejik bir fiyatlandırma ile konumlandırdığı MG HS; uzunluğu, büyüklüğü ve donanımsal avantajlarına ek olarak Euro NCAP’ten kazandığı 5 yıldız ile güvenliğini de kanıtlamış bir model. Yüksek konfor seviyesi, güvenlik ve premium donanım özellikleriyle öne çıkan araç, segmentinin gözde modelleri arasında yer alıyor.

KUSURSUZ GÜVENLİK ZENGİN DONANIM: MG HS

MG’nin, C-SUV segmentindeki iddialı modeli HS, Euro NCAP’ten 5 yıldızlı güvenlik özellikleri, sınıfının üstündeki boyutları, dikkat çeken sessizlikteki kabini ve zengin donanımı ile standartları belirliyor. Başarılı model, Türkiye’de Comfort ve Luxury olmak üzere iki farklı donanım seçeneğiyle yollara çıkmaya devam ediyor. Güçlü modelde 1.5 litrelik turbo beslemeli bir motor görev yapıyor. 162 HP güç ve 250 nm tork üreten 4 silindirli motor, gücünü 7 ileri otomatik şanzımanla tekerleklere aktarıyor. 4574 mm uzunluğu, 1876 mm genişliği ve 1664 mm yüksekliğiyle segmentinin en büyük oyuncularından olan MG HS, 2720 mm’lik aks aralığıyla da geniş iç mekanının sinyallerini veriyor.

MG’DEN DEV FİLO TESLİMATI

C-SUV segmentinde fark yaratan boyutlarıyla sadece geniş ve konforlu bir yaşam alanı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda rakiplerin ötesinde baş ve omuz mesafesiyle yükseltilmiş bir sürüş pozisyonu da sunuyor. Geniş diz mesafesi, saklama alanları, rahat koltukları ve arka koltukların yatırılmasıyla 1375 litreye kadar ulaşan geniş bagaj hacmi ile farklı bir deneyim sunan MG HS, geniş aileler için de ideal bir yol arkadaşı olarak öne çıkıyor. Aracın her iki donanım seviyesinde de standart olarak sunulan MG Pilot Teknolojik Sürüş Destek Sistemleri, sunduğu yüksek güvenliğin yanı sıra yarı otonom sürüşe de imkan tanıyor. HS’te giriş seviyesinden itibaren elektrikli sürücü koltuğu, ısıtmalı ön koltuklar, anahtarsız giriş ve çalıştırma, 10.1 inçlik dokunmatik ekran, LED gündüz farları, çift bölgeli otomatik klima, otomatik katlanan elektrikli yan aynalar standart olarak sunuluyor. Luxury versiyon ise tüm bu özelliklere ek olarak özel tasarım deri koltuklar, 18 inç alaşım jantlar, açılabilir panoramik cam tavan, 360 derece kamera, 64 renkli ambiyans aydınlatma ve elektrikli bagaj kapağı gibi yeni donanımlara sahip oluyor. MG HS, tüm bu avantajlara ek olarak Doğan Trend güvencesiyle 5 yıl boyunca garanti altına alınıyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir