OSD’den Assan Hanil’e ’En Başarılı Tedarikçi’ ödülü

Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner, “Bu ödülle, yenilikçi ve teknoloji odaklı üretim anlayışımız, Ar-Ge’ye verdiğimiz önem ve bu alana yaptığımız yatırımların ne denli isabetli olduğunu kanıtladık” dedi.

ASSAN HANİL, Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) tarafından verilen “Tedarik Sanayi Başarı Ödülü”nü almaya hak kazandı. Kibar Grubu bünyesinde faaliyet gösteren otomotiv sanayi üreticisi Assan Hanil’in açıklamasına göre, firma Otomotiv Sanayii Derneği tarafından verilen “OSD Tedarik Sanayi Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.

Dernek üyeleri tarafından kalite ve teslimat güvenilirliği, teknoloji geliştirmedeki iş birliği ve rekabetçilik kriterleri göz önünde bulundurularak yapılan değerlendirme sonucunda Assan Hanil, 2019’un en başarılı tedarikçisi olmaya layık görüldü.

‘GURUR VERİCİ BİR ÖDÜL’

Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner, aldıkları ödülden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, şunları kaydetti: “OSD, Türk otomotiv sanayisinin gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Dernek, kurulduğu günden bu yana sektör paydaşlarını bir araya getirmiş, önemli iş birliklerine vesile olmuş ve özellikle tedarik sanayi için kilit rol oynamıştır. Köklü derneğimizin çok kıymetli üyeleri tarafından bu ödüle layık görülmek Assan Hanil olarak bizlere büyük gurur verdi.

Aldığımız bu ödülle, Assan Hanil’in yenilikçi ve teknoloji odaklı üretim anlayışı, katma değer yaratan faaliyetleri, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bu alana yaptığı yatırımların ne denli isabetli olduğunu kanıtlamış durumdayız. Layık görüldüğümüz bu ödüle yakışır şekilde, sahip olduğumuz yetkinlikleri daha da geliştirerek, belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.