Petronas Urania Roadshow başlıyor

Lider madeni yağ üreticisi, müşterilerini otomotivde ilham, eğlence ve devrimle tanıştırmak için tüm kıtayı gezecek. Ekip 50 gün boyunca Avrupa’da 7 ayrı noktaya uğrayacak.

PETRONAS Madeni Yağlar (PLI), Durdurulamaz Kahramanlar – PETRONAS Urania ROADSHOW tırının Ağustos 2021’de yola çıkacağını duyurdu. Elli gün boyunca Avrupa çapında yedi ayrı noktaya uğrayarak iddialı bir yolculuğa çıkacak ekip, 1.000’den fazla PETRONAS Urania müşterisi, servis, filo yöneticisi ve küresel salgın boyunca tedarik zincirlerini çalışır durumda tutan isimsiz kahramanlar olan kamyon şoförleriyle buluşarak güçlü performansı daha uzun süre koruyan yeniliklerini paylaşacak.

StrongTechTM Teknolojisine sahip PETRONAS Urania’nın Nisan ayında yapılan lansmanını kutlamak üzere PLI’ın ikonik PETRONAS Urania tırı, motorlarını ve kendilerini daha uzun süre daha güçlü tutmak için zorluklarla mücadele eden herkese ürün eğitimi, destek ve ilham vermek için farklı ülkelere seyahat edecek. Ziyaretçiler, ürünlerin arkasında yer alan uzman mühendislerden, filolarının gerçek değerini keşfetmelerine yardımcı olacak PLI ekip üyelerinden ve bu sıvıları her gün kullanan öncü kamyon sürücülerinden bilgi alacak.

Kamyon drift gösterileri, kamyon simülatörleri, yarışmalar ve daha fazlası dahil olmak üzere heyecan verici organizasyonların da yer alacağı turda ziyaretçiler etkinliklere katılmaya davet edilecek. Böylece diğer PETRONAS Urania kullanıcılarıyla ve sosyal medya aracılığıyla PLI’nin yerel marka elçileriyle iletişim kurabilecekler. Tırı inceleyecek, fotoğraf çekecek, sahip olmak istedikleri ödülleri kazanma şansı yakalamak için #trackthetruck’ı etiketleyerek paylaşacak veya fotoğraf stant takvimi yarışmasına katılarak 2022’nin PETRONAS Urania Yüzü olarak adlandırılma fırsatı bulacaklar.

50 GÜN SÜRECE TUR

Daha uzun süre daha güçlü kalmak için PETRONAS Urania madeni yağ ile çalışan PLI tırı, 50 günlük tur boyunca yolda toplam 121 saat harcayarak 11 bin 500 km’yi aşan yol kat edecek. 25 Ağustos’ta İngiltere, Birmingham’da başlayıp İtalya’da Torino’da sona erecek olan güzergahta tır aşağıdaki yerlerde duracak:

  • Birmingham, İngiltere – Commercial Vehicle Show, 31 Ağustos – 2 Eylül
  • Porto, Portekiz – Farklı müşteri lokasyonları – 8 Eylül
  • Madrid, İspanya – Farklı müşteri lokasyonları – 13 Eylül
  • İstanbul, Türkiye – Otomotiv Sanayi Siteleri – 23 – 24 Eylül
  • Bükreş, Romanya – Yarış Pisti – 30 Eylül
  • Silesia, Polonya – Yarış Pisti – 6 Ekim
  • Torino, İtalya – Industrial Park – 12 Ekim

2050 YILINA KADAR NET SIFIR KARBON HEDEFİ

PETRONAS Lubricants International EMEA Pazarlama Müdürü James Mark şunları söyledi: “Müşterilerimiz her gün modern kamyon taşımacılığının getirdiği muazzam baskıların üstesinden geliyor. Hem onların deneyimleriyle empati kurmak, hem de daha uzun süre daha güçlü kalmak isteyenlerle uzmanlığımızı paylaşmak için PETRONAS Urania Roadshow’u başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu destansı yolculuk, PLI uzmanlarının sürücüler, filo yöneticileri, mühendisler ve servis personeliyle hemen kendi kapılarının eşiğinde buluşmasını sağlayacak.”

PETRONAS Urania Roadshow, PETRONAS Urania ürününün kendisi kadar sürdürülebilir olacak şekilde tasarlandı. PETRONAS Urania, en katı uluslararası çevre standartlarını karşılarken CO2 salınımını azaltacak bir anlayışla formüle edildi.

Roadshow boyunca PLI, PETRONAS Urania Ormanı’na 1000 ağaç dikmek için Treedom ile  yapılan iş birliği 2050 yılına kadar net sıfır karbon hedefine ulaşmayı hızlandıracak.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.