Pilot Garage-VavaCars iş birliği

İş birliği ile, yeni şubelerle büyümeye hazırlanan VavaCars, büyüme sürecinde Pilot Garage’ın sertifikalı uzmanları, son teknoloji cihazlarıyla TSE standartlarını karşılayan ekspertiz hizmetiyle araç alım satımında kolaylık ve güven sağlamaya devam edecek. 

TÜRKİYE çapında, 250’yi aşkın farklı noktada oto ekspertiz ve oto check-up hizmeti veren Pilot Garage, ikinci el araç sektörünün önemli oyuncularından VavaCars ile büyük bir işbirliğine imza attı.

Ülke genelinde yeni şubelerle daha geniş bir kitleyle buluşmaya hazırlanan VavaCars, büyüme sürecinde Pilot Garage’ın sertifikalı uzmanları, son teknoloji cihazlarıyla TSE standartlarını karşılayan ekspertiz hizmetiyle araç alım satımında kolaylık ve güven sağlamaya devam edecek.

Pilot Garage’ın Genel Koordinatörü Cihan Emre

‘VAVACARS’IN BÜYÜME SÜRECİNDE YANINDA OLACAĞIZ’

Ülkemizin en yaygın hizmet ağına sahip kurumsal oto ekspertiz şirketi Pilot Garage, VavaCars ile işbirliği yaptı. Müşteri odaklı, üst düzey deneyim vizyonunda buluşan VavaCars ve Pilot Garage, araç alım satımına hız, güven ve kolaylık getirmeye devam edecek. Tarafsız yapısı, sertifikalı uzmanları ve son teknoloji teknik kontrol cihazlarıyla oto ekspertiz sektörünü kurumsallaştıran Pilot Garage’ın Genel Koordinatörü Cihan Emre, konuyla ilgili olarak “Sektörün en kıymetli markalarından birisi olan VavaCars ile yaptığımız işbirliği ile daha geniş bir kitleye ulaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Araç alım merkezi sayısını artırmayı hedefleyen VavaCars’ın yeni büyüme sürecinde, 250’yi aşkın bayiimizle yanında olacağız” açıklamasını yaptı.

 

VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO’su Lawrence Merritt

‘PİLOT GARAGE İLE İŞ BİRLİĞİMİZDEN MEMNUNUZ’

VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO’su Lawrence Merritt ise, “Bir süredir pandemi sebebi ile tüm dünya zor günler geçirse de biz bu dönemde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına büyümemize ve onların yanında olmaya devam ettik. Araç alım merkezi sayımızı 2019’dan bu yana 7’den 24’e çıkarıp, İstanbul dışında Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’de de hizmet vermeye başladık, aldığımız araç sayısını yüzde 700 artırdık. Hizmet verdiğimiz 4 büyük şehir dışındaki bölgelerden de düzenli gelen yoğun talebe Pilot Garage iş birliğimiz ile cevap vermeye karar verdik. Sektörde kaliteli bir hizmet veren güvenilir ekspertiz firması Pilot Garage ile iş birliğine başlamaktan memnunuz, bu sayede farklı  şehirlerde yer alan müşterilerimize de tarafsız ve şeffaf hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.