Renault MAİS’ten ayrılık açıklaması

Renault MAİS Kurumsal İletişim Direktörü Levent Kadagan, görevinden ayrıldı. Kadagan’ın görevini vekaleten Özlem Kılıçkaya yürütecek.

BEŞ yıldır Renault Mais bünyesinde Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapan Levent Kadagan ile yolların ayrıldığı açıklandı.

Özlem Kılıçkaya

Şirketten yapılan yazılı açıklamada, “01.04.2017 tarihinden bu yana Renault MAİS İletişim Direktörü olarak görev yapan çalışma arkadaşımız Sayın Levent Kadagan, 21.10.2021 tarihi itibarıyla Şirketimizdeki görevinden ayrılmıştır.

ÖZLEM KILIÇKAYA VEKALET EDECEK

MAİS İletişim Direktörlüğü görevine, Renault MAİS Pazarlama Direktörlüğü bünyesinde Pazarlama İletişimi Yöneticisi pozisyonunda görev yapmakta olan Özlem Kılıçkaya vekalet edecektir.

Levent Kadagan’a şirketimiz bünyesinde çalıştığı süre boyunca yaptığı değerli çalışmaları ve büyük emeği için teşekkür eder, önümüzdeki dönemde başarı ve mutluluk dileriz” ifadeleri kullanıldı.

KADAGAN, 5 YILDIR GÖREV YAPIYORDU

5 yıldır Renault Mais Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini yürüten deneyimli gazeteci Levent Kadagan, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, Gazetecilik mezunu. İş hayatına 1995 yılında Radikal gazetesinde başlayan, 4 yıl NTV, DHA, Milliyet gibi mecralardaki gazetecilik serüveninin ardından Levent Kadagan, 2009-2016 yılları arasında Turkcell’de Grup Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yaptı.Kadagan, Renault Mais’teki görevinden önce Turknet Kurumsal İletişim ve İlişkiler Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.