GüncelHibrit/Elektrikli AraçlarLansman/Yenilik

Renault yeni Scenic E-Tech’i tanıtacak

Renault, IAA Mobility 2023’te Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını yapacak. 4 Eylül Pazartesi günü saat 10.50’de (Türkiye saati ile) gerçekleşecek Renault basın toplantısı, fuarla eş zamanlı olarak events.renault.com  adresinde canlı olarak yayınlanacak.

RENAULT, 4 Eylül’de basın günü ile başlayarak 8 Eylül’e kadar gerçekleşecek olan Münih’teki IAA Mobility 2023’e A2 salonunda yer alan standıyla (B40) katılım sağlayacak.

Şirket, fuarda Yeni Scenic E-Tech Elektrikli modelinin dünya tanıtımını gerçekleştirecek.

Yeni Rafale E-Tech Hybrid modelinin de sergileneceği fuarda Solarbay panaromik cam tavan teknolojisi kullanıcılar tarafından deneyimlenebilecek.

YENİ GRAND KANGOO DA FUARDA

Renault’nun 4 Eylül saat 10.50’de (Türkiye saati ile) fuarda düzenlediği basın toplantısı, events.renault.com adresinde canlı izlenebilecek. 5 Eylül’de de Renault standında yeni Grand Kangoo modeli sergiye çıkacak.

RENAULT’UN ELEKTRİKLİ STANDI

Münih Odeonsplatz’ta “Elektro pop rnlt”” adındaki ikinci bir Renault standı, IAA Open Space’te ziyaretçilerini ağırlayacak. Renault bu alanda, yeni Scenic E-Tech Elektrikli, Yeni Rafale, Yeni Espace ve Austral olmak üzere yeni modellerini sergileyecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir