Skoda, ‘Yılın Yükselen Markası’


Bu yıl ilk kez halk oylaması ile gerçekleşen Rise of Brands Ödülleri’nde, Skoda otomotiv sektöründe “Yılın Yükselen Markası“ seçildi.

PANDEMİ dönemi boyunca farklı metriklerde yükselen markaların 21 kategoride oylandığı Rise Of Brands Ödülleri’nde Skoda, otomotiv sektöründe “Yılın Yükselen Markası“ seçildi.

Bu yıl ilk kez halk oylaması ile gerçekleşen Rise of Brands Ödülleri’nde farklı sektörlerden toplam 105 marka için 179 bin 340 oy kullanıldı.

PANDEMİDE SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Pandemi başlangıcından itibaren kamu ve çalışan sağlığı için tüm tedbirleri alıp, oluşturduğu doğru stratejiler ve iletişim ile süreçten yükselerek çıkmayı başaran Skoda, kamu sağlığı için İyilik araçları filosu oluşturarak pandemi döneminin görünmez kahramanları olan sağlık çalışanlarına maske dağıtımı gerçekleştirdi.

MART’TA SATIŞ REKORU KIRDI

Skoda markası geçtiğimiz yıl Kamiq ve Scala olarak 2 yeni modelinin yanı sıra marka için çok önemli bir model olan Octavia’yı da pazara sunarken, durumu da göz önünde bulundurarak en efektif iletişimi sağlayarak başarılı lansmanlar gerçekleştirdi. Bu çalışmalarında desteği ile 2021 Mart ayı olmak üzere ilk çeyrekte marka tarihinin satış rekorunu da kırdı.

Skoda, tüm bu çalışma ve başarıylarıyla, pandemi dönemi başlangıcından günümüze kadar geçen süre zarfında sunduğu hizmet ve kurduğu doğru iletişimle yükselişe geçen markalar arasında “Yükselen Marka Ödülü” nün sahibi oldu.

nevşehir escort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.