Skoda’ya ‘En İyi Şirket’ ödülü

SKODA, her geçen gün yükselen peformansıyla AutoBest tarafından CompanyBest 2020 Ödülü’nün sahibi oldu.

SKODA, Avrupa’nın bağımsız otomobil jüri üyelerinden oluşan AutoBest tarafından verilen ‘CompanyBest 2020’ Ödülü’nü (En İyi Şirket) kazandı. 32 ülkeden oluşan gazeteciler, Skoda’nın global pazardaki dikkat çekici gelişimini ve yenilikçi konseptleri üretime aktarmasından etkilenerek Çek markaya en iyi şirket ödülünü layık gördü.

AKILCI ÇÖZÜMLERİ DE TAKDİR EDİLDİ

Üretim sürecindeki dijitalleşme projeleri ve MQB-MEB alt yapılarının aynı üretim hattında üretilmesi gibi birçok yeniliğe imza atan Skoda, global olarak pazar payını ve satışını artırmaya devam ediyor. Jüri üyeleri aynı zamanda Skoda’nın çekici tasarımlarını, müşteri odaklı çözümlerini, markanın Simply Clever Akılcı Çözümlerini ve teknolojik yeniliklerini de takdir etti.

SIRA ‘SATIN ALINABİLECEK EN İYİ OTOMOBİL’ ÖDÜLÜNDE

Bununla birlikte yeni Skoda Octavia, “2021 Avrupa’da Satın Alınabilecek En İyi Otomobil” unvanı için de önemli test sürüşlerine katılacak. Bu yarışmanın kazananı ise, Aralık ortasında açıklanacak.

Birçok ödülle öne çıkan Skoda geçtiğimiz yıl da dijital asistan Laura ile SmartBest ödülünün sahibi olmuştu. Laura, sürücü ile yapay zeka arasındaki etkileşimi başarılı bir şekilde gerçekleştirerek yılın inovasyonu olarak gösterilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.