Sürücülerin yüzde 61’i ‘kalite’ diyor

Otomobiller için tasarlanan yardımcı ürünler güvenli sürüş için oldukça önemli. İnovatif ve akıllı yaklaşımlarla geliştirilen yardımcı ürünler sürücülerin her zaman yanında olurken, kaliteli ve güvenli yolculukların da anahtarı oluyor.

GÜVENLİ ve konforlu seyahat etmek araç sahipleri için çok önemli. Sürücüler araçlarında yaşadıkları herhangi bir soruna karşı ise yardımcı ürünler kullanarak çözüm üretmek istiyor. Yapılan araştırmalarda sürücülerin, ürünleri tercih ederken çok fonksiyonlu olmasına özel önem verdiklerini ortaya koyuyor.

GÜVENLİ YOLCULUĞUN ANAHTARI: KALİTE

Bununla birlikte sürücüler, araçlarına yardımcı ürün alırken; yüzde 61 oranında ürünün ‘kaliteli’ olmasını, yüzde 14 oranında ‘sağlam ve dayanıklı’ olmasını, yüzde 23 oranında ‘uygun fiyatlı’ olmasını, yüzde 8 oranında ‘sağlıklı’ olmasını, yüzde 5 oranında ‘orijinal’ olmasını, yüzde 15 oranında ‘kullanışlı ve çok fonksiyonlu’ olmasını, yüzde 21 oranında ise ‘markasını’ önemsiyor.

Sürücülerin yüzde 4’ü ürün satın alırken ‘kullanıcı yorumlarını’ dikkate alırken, yüzde 8 oran ise ‘ürünün performansına’ dikkat ediyor.

Özellikle yardımcı ürünlerin çok fonksiyonlu ve kaliteli olması konusunda inovatif ve akıllı yaklaşımlarla ürün geliştiren OSRAM, sürücülerin araçlarında yaşadıkları sorunlara karşı her zaman çözüm buluyor.

KONFORLU VE GÜVENLİ YOLCULUKLARIN KAPISI ARALANIYOR

Arabadaki kirli havayı temizleyen, biten akülere ve inen lastiklere çözüm geliştiren OSRAM, bu sayede de konforlu ve güvenli yolculukların kapısını aralıyor. Havanın hijyen sorununa AirZing Mini ile çözüm olan OSRAM, TYREinflate 450 kompresör ile tam inik bir lastiği 3,5 dakikadan daha kısa sürede kolaylıkla şişirebiliyor. Yine OSRAM, BATTERYcare ailesiyle de akü bitme ve şarj problemine çözüm üretebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.