TOTAL’den ‘alkış’lanacak proje  

OYAK Grup Şirketleri bünyesinde hizmet veren, ülkemizin lider akaryakıt markalarından TOTAL İstasyonları, “İki Elin Enerjisi Güzel” projesinin ikinci etabı “Görüntülü Çağrı Merkezi” ile engelsiz iletişime verdiği desteği bir adım daha ileri taşıyor. 

TOTAL İstasyonları, 2018 yılında hayata geçirdiği “İki Elin Enerjisi Güzel” kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle akaryakıt sektöründe bir ilke imza atmış ve 16 ilde, 124 istasyonda işaret dilinde hizmet vermeye başlamıştı.  Şimdi projenin ikinci etabı hayata geçiyor ve “Görüntülü Çağrı Merkezi” hizmeti ile engelsiz iletişime verilen destek bir adım daha ileriye taşınıyor. Projenin yeni etabı, yayına giren ’’Alkış’’ reklam filmiyle tanıtılıyor.

İki Elin Enerjisi Güzel projesi ‘Görüntülü Çağrı Merkezi’ hizmeti kapsamında, işitme engelli bireyler, TOTAL İstasyonları mobil uygulaması içerisinde yer alan butona tıklayarak ya da istasyonlarda market önlerinde bulunan stantlar üzerindeki kare kodu okutarak “Görüntülü Çağrı Merkezi”ne kolaylıkla bağlanabiliyor. Bu sayede hem Türkiye’nin dört bir yanındaki TOTAL İstasyonlarından hem de günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları anlarda TOTAL İstasyonları mobil uygulaması üzerinden işaret dilinde hizmet alabiliyorlar.

GÖRÜNTÜLÜ ÇAĞRI MERKEZİ

İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği iş birliğiyle yürütülen projenin reklam filminde, bir ön saha satış görevlisinin pek de sıradan olmayan günü ekranlara yansıyor. Sabahın ilk ışıklarından itibaren kendisine verilen selamlarda bir farklılık olduğunu hisseden görevli, işitme engelli müşterisinin yardımıyla aklındaki soru işaretlerinin cevabını buluyor. Bu yenilikçi uygulama ile engelsiz iletişime verdiği desteğin kapsama alanını büyüten TOTAL İstasyonları, reklam filmiyle tanıtılan “Görüntülü Çağrı Merkezi” ile sektörde yine bir ilke daha imza atmış oluyor.

‘MUTLULUK VERİCİ BİR PROJE’

Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Pazarlama Direktörü Beril Cabı Günermengi,  ‘’İki Elin Enerjisi Güzel’’ projesinin ikinci etabı hakkında görüşlerini şöyle ifade etti: ‘’Ülkemizde sayıları 4 milyonu bulan ve önemli bir bölümü araç kullanıcısı olan işitme engelli bireylere ihtiyaç duydukları anda  kaliteli hizmet sunabilmek, trafikte ve istasyonlarda yaşadıkları iletişim sıkıntılarını giderebilmek ve farkındalık yaratmak amacıyla 2018 yılında, istasyonlarımızda çalışan ön saha ve market görevlilerimize işaret dili öğrettiğimiz “İki Elin Enerjisi Güzel’’ projesini hayata geçirdik. Yurt içi ve yurt dışında çok olumlu yansımalar aldığımız projemizin ikinci fazında, “Görüntülü Çağrı Merkezi” miz ile işitme engelli bireylere sunduğumuz hizmeti bir adım daha ileri taşımış olmaktan dolayı gururluyuz. Artık sadece istasyonlarımızdan değil, hayatın her alanında işaret dilinde destek alabilecekleri, hayatlarını daha kolaylaştıracak bir çözüm üretmiş olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.”

‘PROJE, FARKINDALIĞI ARTIRACAK’

Konuyla ilgili İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği Başkanı Ebru Akça, “Pek çok sektörde olduğu gibi, akaryakıt sektöründe de işitme engelliler hizmet alırken zorluklar yaşıyor. İşitme engelli bireylerden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda, yaşanılan sorunları minimuma indirmek adına TOTAL İstasyonları ile hayata geçirdiğimiz “İki Elin Enerjisi Güzel” projesinin ikinci etabının işaret dilinde ‘Görüntülü Çağrı Merkezi’ hizmeti ile devam etmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz. Projenin ana amacı, duyma ve konuşma yetisinden yoksun işitme engelli bireylerin  istasyonda olsun ya da olmasın kendi dilinde hizmet alabilmesi, sağlıklı bir iletişim ortamının sağlanması, bu sayede İşaret Dili uygulamalarının yaygınlaşmasını sağlayacak farkındalığın toplum içerisinde oluşturulmasıdır. Bu projenin hayata geçmesinde her daim yanımızda olan TOTAL ailesine, camiamıza verdikleri bu destek için teşekkürlerimizi sunarız.”

Kovid-19 salgınına karşı kapsamlı güvenlik ve sağlık önlemleri alınarak çekilen FCB ARTGROUP imzalı filmin yapım sürecini Kala Film, yönetmenliğini ise Serter Tırmık üstlendi.

TOTAL İstasyonları’nın yeni reklam filmi televizyon, sosyal medya ve çeşitli dijital platformlarla, açık hava mecralarında yayına başladı. Reklam filmini markanın sosyal medya hesaplarından izleyebilir, “İki Elin Enerjisi Güzel’’ projesi hakkında detaylı bilgiye ise totalistasyonlari.com.tr/iki-elin-enerjisi-guzel.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL İstasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.

REKLAM KÜNYESİ

Reklamveren: TOTAL İstasyonları

Reklamveren Yetkilisi: Beril Cabı Günermengi, Nurgün Özdoğan, Cansu Nur Turan

Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP

CEO: Ateş Çavdar

Kreatif Direktör: Cem Önder Yaşar

Kreatif Ekip: Berkay Bozyel, Gözde Pişkin, Elif Açıkgöz, Mine Uysal, Kübra Elönü, Talip Özdemir
Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan

Marka Direktörü: S. Burcu Önder
Marka Temsilcisi: Büşra Türkmen
CSO: Emre Perçin
CDO: Sera Aktüre
Dijital Ekip: Rüya Ögü, Halit Turanlı, İrem Güler, Ceyda Akalın, Süleyman Gökdemir, İlke Ünsal, Alihan Çetin

Prodüksiyon Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Serter Tırmık

Yapımcı: Berna Öztürk, Melisa Akbaba
Fotoğraf: F28
Orijinal Beste: Wolfgang Amadeus Mozart – Türk Marşı
Müzik: 25m2 Music Prodüksiyon – Cenk Çelebioğlu
Post Prodüksiyon: 1000 VOLT

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.