GüncelHibrit/Elektrikli AraçlarKampanyalar

Tüm Suzuki’lerde ‘0’ faizli fırsat

Suzuki; Swift Hibrit, S-Cross Hibrit, Vitara Hibrit ve Jimny modellerinde sunduğu kredi ve takas desteği avantajları ile temmuz ayına iddialı bir giriş yaptı ve tüm modellerinde 7 Temmuz’a kadar yüzde 0 faizli kredi fırsatı sunuyor.

SUZUKI, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler için 7 Temmuz’a kadar geçerli yılın en ayrıcalıklı satın alma seçeneklerini devreye aldı. Suzuki, 7 Temmuz’a kadar üstün Japon teknolojisine sahip modellerinde avantajlı kredi ve takas desteği fırsatları sunuyor.

Bu kapsamda zengin donanım özelliklerinin yanında düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan Swift Hibrit, 150 bin TL’ye yüzde 0 faizli kredi  veya 100 bin TL takas desteği ile yeni sahiplerini bekliyor. Aynı zamanda 2023 model Swift Hibrit, peşin alıma özel; cazip başlangıç fiyatlarıyla kullanıcılarlarıyla buluşuyor.

Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, Akıllı Hibrit teknolojisine sahip motor sistemini, yakıt verimliliği, yüksek performans, AllGrip 4×4 çekiş sistemi ve en güncel güvenlik donanımlarıyla bir arada sunan Suzuki S-Cross Hibrit ise 170.000 TL’ye varan takas desteği veya yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi avantajıyla yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor.

AllGrip 4×4 veya 4×2 çekiş seçenekleriyle tercih edilebilen, standart olarak sunulan üstün güvenlik donanımlarıyla segmentinde öncü Suzuki Vitara Hibrit, yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi veya 150 bin TL takas desteği fırsatıyla 7 Temmuz tarihine kadar SUV sevenleri bekliyor. Ayrıca kampanya boyunca 2024 model Vitara Hibrit, 1.408.000 TL’den başlayan takas destekli fiyatlarla satın alınabilecek.

AllGrip teknolojisine sahip 4×4 özelliğiyle ön plana çıkan, doğada olduğu kadar şehir içinde de üstün sürüş yetenekleriyle kendinden her zaman söz ettiren, Jimny modeline ise yüzde 0 faizli 200 bin TL kredi veya 170 bin TL’ye kadar takas desteği imkânıyla sahip olunabiliyor. 7 Temmuz tarihine kadar sınırlı sayıda 2023 model Jimny satın almak isteyen kullanıcılar için takas destekli tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 1.588.000 TL olarak belirlendi.

Suzuki modellerinin tamamında, “Suzuki’den Garantim ON”da avantajları da sunuluyor. 0 km olarak satın alınan Suzuki modellerinde sunulan 3 yıllık temel üretici garantisi süresinin bitiminden itibaren “Suzuki’den Garantim ON’da” kapsamında kullanıcılar, periyodik bakım için yetkili servislere geldikleri sürece 10 yaş veya 180.000 km’ye kadar bu programdan ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir