GüncelHibrit/Elektrikli AraçlarLansman/Yenilik

Yeni Captur, 5 farklı motorla geliyor

B segmentinde premium bir SUV dünyası sunmak için yepyeni bir dış görünüme kavuşan yeni Renault Captur,  içten yanmalı ve hibrit motor seçenekleriyle yılın üçüncü çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulacak.

YENİ Renault Captur, Renault tarafından gerçekleştirilen dijital lansman ile tüm dünyaya tanıtıldı. 10 yıl önce yollara çıkan ve 90 ülkede iki milyondan fazla satan Renault Captur, SUV sınıfının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor.

MAİS A.Ş. Genel Müdürü Dr. Berk Çağdaş, “Yaklaşık 10 yıl önce, dünyaya tanıtıldığı ilk günden bu yana B segmentinin ve özellikle de SUV sınıfının en önemli temsilcilerinden olan Renault Captur, yepyeni görünümü ve donanımı ile yollara çıkıyor. Yeni Renault Captur, full hybrid de dâhil olmak üzere beş farklı motor seçeneğiyle sunuluyor. OYAK vizyonu ve desteği ile Türkiye’de başlattığımız elektrifikasyon devrimi ve SUV sınıfındaki yeni atılımımız, yeni Captur ile devam edecek. Gerçekleştirilen dünya lansmanının ardından Yeni Renault Captur’u E-Tech full hybrid ve içten yanmalı versiyonlarıyla bu yılın üçüncü çeyreğinde kullanıcılarımızla buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

DAHA DİNAMİK DIŞ TASARIM

Yeni Rafale Grisi renk ve Esprit Alpine donanım seviyesiyle sergilenen yeni Renault Captur, premium tarzıyla daha atletik bir görünüm ortaya koyuyor.

Yeni ışık imzası, 14 olası konfigürasyon sunan çift renkli gövdesi ve hem aerodinamiği iyileştiren hem de motor ve frenlerin soğumasını sağlayan hava girişleri, modele estetik bir görünüm kazandırıyor.

6 farklı gövde rengi bulunan Yeni Renault Captur için isteğe bağlı olarak çift renk şeması da sunuluyor.

DAHA KEYİFLİ DENEYİM SUNAN İÇ MEKAN

Yeni Renault Captur’un dış görünümünde sahip olduğu üst sınıf tasarım iç mekânına da yansıyor.  OpenR Link bilgi-eğlence sistemi ve 10,25 inçe kadar yeni gösterge ekranları ile modelin iç mekânı daha modern bir görünüme kavuşuyor. Yeni Esprit Alpine donanım seviyesi çok sayıda sportif tasarım ayrıntısıyla kullanıcıları özel bir sürüş deneyimine davet ediyor. B segmentinde dünyada bir ilk olan Android Automotive 12 sistemi ile günümüzün en gelişmiş araç içi teknolojisini kullanıma sunuyor.

Yeni Renault Captur’da MULTI-SENSE ayarlarına merkezi dokunmatik ekran veya direksiyon üzerindeki düğme üzerinden erişiliyor. Dijital gösterge paneli için dört görünüm, beş widget, hız göstergesi ekranı için 8 renk ve kapı panellerindeki LED ortam aydınlatması şeritleri için 48 renk arasından seçim yapılabiliyor.

616 LİTRELİK BAGAJ

Kabinde toplam 24.7 litre saklama alanı sunan yeni Captur, kızaklı arka koltuk özelliği ile 221 mm’lik arka koltuk diz mesafesi ve 616 litre bagaj hacmine sahip. Arka koltuk sırası tamamen ileri itildiğinde ise 132 litre ek bagaj hacmi oluşuyor.

YENİ CAPTUR 5 FARKLI MOTORLA GELİYOR

Yeni Renault Captur, modern ve verimli güç-aktarma sistemleriyle şehirde, otoyolda veya şehirlerarası yollarda keyifli bir sürüş deneyimi sağlıyor. 145 HP gücündeki E-Tech full hybrid motoru, 105 gr/km ile yakıt verimliliği ve CO2 emisyonu açısından en yüksek standartları karşılıyor. Sadece 18 inç jantlarla isteğe bağlı olarak sunulan Extended Grip sayesinde tutuş her tülü yol koşulunda optimize edilebiliyor. Merkezi ekrandan erişilebilen MULTI-SENSE; ECO, SPORT, COMFORT ve MYSENSE olmak üzere dört sürüş modusunan yeni Renault Captur, 28 adet yeni nesil sürüş yardımcısı ve güvenlik özellikleriyle fark yaratıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir