Yeni KAROQ 30 Kasım’da tanıtılacak

Skoda, makyajlı Karoq’un 30 Kasım’da görücüye çıkacağını resmen onayladı. 2017’den bu yana yarım milyondan fazla üretilen Karoq, şu anda Skoda’nın en popüler SUV’u ve Octavia’nın ardından en popüler ikinci modeli.

SKODA, büyük başarıya imza atan ve iddiasını daha da artıracak yenilenen KAROQ modelini, dijital bir medya sunumuyla 30 Kasım tarihinde ilk kez sahneye çıkaracak.

2017’den bu yana 500 binin üzerinden satış rakamı elde eden KAROQ, 2020’de yılında markanın en çok satan SUV modeli oldu. Aynı zamanda OCTAVIA’nın ardından markanın en popüler üçüncü modeli olarak yoluna devam ediyor.

60 ÜLKEDE SATILIYOR

Markanın bilindik fonksiyonelliğini ve geniş iç hacmini SUV karoserde sunan KAROQ, aynı zamanda yeni müşterilerin de markaya ilgi göstermesini sağladı. Markanın KODIAQ’tan sonra ikinci SUV atağı olan KAROQ kısa zamanda markanın ana modellerinden biri haline geldi ve böylece SKODA’nın global SUV satışları tüm ürün gamında yüzde 44’e çıktı. Şu anda dünya çapında 60 civarında ülkede satılan KAROQ, Çekya, Slovakya, Rusya ve Çin’de üretiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.