Yeni Octavia’nın reklamı ekranlarda

Yeni Octavia, Skoda’nın reklam yüzü Mehmet Günsür ile ekranlarda. Reklam filminin çekimleri İstanbul’un farklı lokasyonlarında gerçekleştirildi.

 

HEYECANLA beklenen yeni Skoda Octavia, Türkiye lansmanının ardından satışa sunulurken, markanın yeni reklam yüzü Mehmet Günsür’ün rol aldığı reklam filmi de dikkatleri üzerine topluyor.

Yaklaşık 1 aylık hazırlık süreci sonrasında çekimleri 4 gün boyunca İstanbul’un farklı lokasyonlarında gerçekleştirilen reklam filmi, hem şehrin güzelliğini hem de Octavia modellinin zarif tasarımını ve özelliklerini vurguluyor.

Happy People Project imzası taşıyan reklam filminde, rollerden uzaklaşmak ve kendi gibi davranabilmek isteyenlerin otomobili olma iddiası ile gelen yeni Skoda Octavia, kullanıcılarını da kendileri gibi davranabilmeleri, hayatlarından rol çalmamaları yolunda cesaretlendiriyor.

Yeni Octavia’nın reklam filminin prodüksiyonunu Depo Film üstlenirken İzlandalı Yönetmen Thor Saevarsson yönetmenlik koltuğunda oturdu.

2021 yılına hızlı bir başlangıç yapan Skoda’nın reklam filmi yayınlanmaya başladı ve çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen film de Octavia’nın Türkiye adına ne kadar önemli bir role sahip olduğunun altını çizdi.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.