Yeni Opel Crossland B-SUV lideri

Opel’in aralık ayında satışa sunduğu ve bu ay Türkiye tanıtımını gerçekleştireceği yeni Opel Crossland, ocak ayı B-SUV segmenti satışlarında birinci olarak yeni yıla başarılı bir başlangıç yapmış oldu.

OPEL, 2020 yılında yakaladığı başarılı yükselişini, yeni modeller ve avantajlı kampanyalarla yeni yılda da sürdürüyor. Aralık ayında satışa sunulan ve bu ay Türkiye tanıtımının yapılacağı yeni Opel Crossland, ocak ayı B-SUV segmenti satışlarında birinci oldu.

Opel’in aralık ayında satışa sunduğu ve bu ay Türkiye tanıtımını gerçekleştireceği yeni Opel Crossland, ocak ayı B-SUV segmenti satışlarında birinci olarak yeni yıla başarılı bir başlangıç yaptı.

YENİ CROSSLAND’DA LANSMANA ÖZEL FİYAT

Yeni Opel Crossland; AGR onaylı koltukları, çift renk tavan seçenekleri, vizör tasarımı gibi bünyesinde bulundurduğu farklı özellikleriyle sevenlerinden gördüğü yüksek talep ile segmentinin önemli oyuncularından biri haline geldi. Türkiye tanıtımına özel olarak yeni Opel Crossland modeline 216 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunuyor. Şubat ayında yeni Opel Crossland modelinde lansmana özel 150 bin TL kredi için 12 ay %0 faiz imkanına ek ayda 2 bin 500 TL’den başlayan taksit seçeneği sunuluyor.

ŞUBAT’A ÖZEL AVANTAJLAR

Opel, 2020 yılında yakaladığı iddialı yükselişini, sunduğu avantajlı koşullar ile 2021 yılında da taçlandırmaya devam ediyor. Şubat ayına özel finansman olanakları, farklı meslek gruplarına tanıdığı ek avantajlar ve ayda 2 bin 500 TL’den başlayan taksitli ödeme seçenekleri ile iddialı satın alma koşulları açıklayan Alman üretici, ÖTV muafiyeti bulunan müşteriler için sunduğu geniş model ve donanım seçekleriyle iddiasını sürdürüyor.

C SUV’DA DA KAMPANYA VAR

Şubat ayında Opel, C SUV segmentinin önemli oyuncularından Grandland X modelinde 150 bin TL kredi için 12 ay %0 faiz imkanına ek ayda 3 bin 300 TL’den başlayan taksit seçeneği sunuyor. Yine şubat ayına özel stoklarla sınırlı Opel Grandland X Enjoy Black Edition donanımı ise 305 bin TL’den başlayan fiyatlar ile showroomlarda yerini alıyor.

ÖDÜLLÜ CORSA’YA ÖZEL ŞUBAT FİYATI

Teknolojik yenilikleri ve ayrışan özellikleri bünyesinde barındırarak her profile hitap eden ve 2020 yılını segmentinde ikinci sırada tamamlayarak büyük bir başarıya imza atan Corsa’ya ise şubat ayında, 75 bin TL kredi için 12 ay %0 faiz imkanına ek ayda 2 bin 500 TL’den başlayan taksitlerle ve 172 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

YENİ INSIGNIA’NIN FİYATI 448 BİN 500 TL

Opel’in D segmentindeki amiral gemisi yeni Insignia ise 150 bin TL kredi için 12 ay %0 faiz olanağı ile şubat ayında sevenleri ile buluşuyor. Şubat ayına özel yeni Opel Insignia’ya 448 bin 500 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunuyor. Ayrıca 2020 model yılı yeni Opel Insignia, 398 bin 700 TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilere sunuluyor.

COMBO’DA KOBİ’LERE ÖZEL FIRSATLAR

Opel, şubat ayına özel olarak, Combo modellerinde 150 bin TL’ye varan 12 ay %0 faiz imkanının yanısıra KOBİ’lere özel fırsatlar sunuyor. Şubat ayına özel olarak Combo’ya 177 bin 200 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

MESLEKLERE GÖRE KAMPANYA

Opel Türkiye, şubat ayında sağlık çalışanlarına, avukatlara, polislere, askerlere, öğretmenlere ve bu meslek grubunda olan kişilerin birinci derece yakınlarına, Grandland X modelinde 10.600 TL’ye, Corsa’da 5 bin 300 TL’ye, Insignia’da ise 15 bin 300 TL’ye varan nakit avantajları sunuyor.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Opel Türkiye’nin şubat ayına özel avantajlı koşullarına, ÖTV muafiyeti bulunan tüketicilerin faydalanabilecekleri model seçeneklerine, farklı meslek gruplarına özel ek fiyat indirimlerine ve iddialı finansman koşullarına Opel Türkiye web sitesi’nden  erişilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.