GüncelHibrit/Elektrikli AraçlarLansman/Yenilik

Yeni Peugeot E-3008’den ilk görseller

Yeni Peugeot E-3008 kamuflajını çıkardı. Yeni elektrikli fastback SUV olarak tanımlanan yeni Peugeot E-3008, göz alıcı tasarımıyla olduğu kadar elektrikli menzili ve üstün performansıyla da dikkat çekecek.

FRANSIZ otomotiv devi Peugeot, “Next Level” sloganıyla üretilecek yeni E-3008’in görsellerini yayınladı. Daha önce markadaki değişimin bir sonraki adımı olarak paylaşılan yeni Peugeot Panoramik i-CockpitT™ görsellerinin ardından, yeni kokpitin kullanılacağı ilk otomobilin de üzerindeki perde kalkmış oldu.

YENİ ELEKTRİKLİ FASTBACK SUV

Yeni elektrikli fastback SUV olarak tanımlanan yeni Peugeot E-3008, göz alıcı tasarımıyla olduğu kadar elektrikli menzili ve üstün performansıyla da dikkat çekecek.

Otomobilde teknoloji ile sürüş keyfini buluşturan marka Peugeot, yeniliklerini ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda markanın SUV pazarındaki iddialı oyuncusu Peugeot 3008, yenilenen tasarımı ve kusursuz bir elektrikli sürüş vadeden yeni E-3008’in ilk görsellerini yayınladı.

YENİ PANORAMİK i-COCKPIT

Daha önce, Fransız markadaki değişimin bir sonraki adımı olarak paylaşılan yeni Peugeot Panoramik i-Cockpit™ görsellerinin ardından şimdi de yeni elektrikli fastback SUV olarak tanımlanan yeni Peugeot E-3008’in görselleri kamuoyuyla paylaşıldı.

‘NEXT LEVEL’ SLOGANIYLA ÜRETİLECEK

Fransa’daki ileri teknolojiye sahip Sochaux Fabrikası’nda, “Next Level” (Sonraki Seviye) sloganıyla üretilecek yeni E-3008, göz alıcı tasarımıyla olduğu kadar üstün elektrikli menzili ve performansıyla markanın en popüler modeli olma misyonuna odaklanıyor.

21 INÇ KAVİSLİ EKRAN

Yeni nesil 3008’de kullanılacak olan yeni nesil Peugeot i-Cockpit®, ön konsolun üzerinde havada süzülüyor gibi duran etkileyici 21 inçlik yüksek çözünürlüklü kavisli panoramik ekrana, yeni bir kompakt direksiyona ve i-Toggles düğmelere sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir