‘Yılın Vanı’ yeni Peugeot e-Expert

1992 yılında piyasaya çıkışından bu yana Uluslararası Yılın Vanı ödülüne layık görülen altıncı Peugeot modeli olmasıyla öne çıkan yeni Peugeot e-Expert günlük yaşamı kolaylaştıran bir çalışma alanı, en güncel araç içi teknolojilerine sahip.

YENİ Peugeot e-Expert, 2021 Uluslararası Yılın Vanı seçildi. Bu ödül, Peugeot ekiplerinin markanın elektrikliye geçiş stratejisinin kalbini oluşturan projeye olan bağlılığını ödüllendirmiş oluyor.

Yeni Peugeot e-Expert, 1992 yılında piyasaya çıkışından bu yana Uluslararası Yılın Vanı ödülüne layık görülen altıncı Peugeot modeli olmasıyla öne çıkıyor. Yeni Peugeot e-Expert günlük yaşamı kolaylaştıran bir çalışma alanı, en güncel araç içi teknolojiler ve iddialı bir tasarımla rahat bir kullanım sunuyor ve farklı kullanım alanlarına uyarlanabiliyor.

Şehir merkezlerine sınırsız erişim sağlayan yeni Peugeot e-Expert, tamamen elektrikli motoruyla kompakt van segmentinde yeni bir seçenek olarak öne çıkıyor. Yeni Peugeot e-Expert; WLTP döngüsüne göre 330 km’ye varan iki farklı menzil seçeneği, 3 gövde uzunluğu (Kompakt, Standart ve Uzun), 1.000 kg römork çekme ve 1.275 kg taşıma kapasitesi,6.6 m³ ile içten yanmalı motora sahip versiyon ile aynı kargo alanı gibi zengin bir ürün çeşitliliği ile sunuluyor.

Peugeot markası, kurulduğu 1992 yılından bu yana bu ödülü altı kez kazandı.

GÜÇLÜ VE FARKLI BİR TARZ

Markanın seçme özgürlüğü konseptine sadık kalan yeni Peugeot e-Expert, içten yanmalı versiyonların kaslı, sağlam ve iddialı tasarımını birçok ayırt edici özellikle tamamlıyor. Dikroik Aslanlar (bakış açısına bağlı olarak renk değiştiren bir uygulama), “Look Paketi” seçeneğiyle birlikte önde ve arkada sunuluyor, sol ön tarafta bir yükleme kapısı, önde belirgin bir ara ızgara,  Arkada bir “e-Expert” logosu.

İÇ MEKAN

Elektrik sistemine uyarlanmış renk matrisine sahip analog bir gösterge tablosu, mevcut şarj noktalarını ve kalan şarj seviyesine bağlı olarak menzili de gösteren TomTom Traffic 3D Bağlantılı Navigasyon dahil merkezi dokunmatik ekran için özel grafikler,  Yeni “e-Toggle” otomatik vites kumandası, Sürüş modları arasında geçiş yapma olanağı sunan sürüş modu seçicisi, Elektrikli el freni.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.