Kampanyalar

Alfa Romeo’dan yıl sonu kampanyası

Alfa Romeo, aralık ayında avantajlı satın alma koşulları içeren bir satış kampanyasını hayata geçiriyor. Yıl bitmeden yeni bir Alfa Romeo sahibi olmak isteyenlere, Nakit Satın Alım Avantajı ve Kredi Kampanyası ile cazip fırsatlar sunuluyor.

DÜNYA genelinde ve Türkiye pazarındaki istikrarlı büyümesini sürdüren ve yılın ilk 11 ayında Türkiye’de satışlarını geçtiğimiz yıla oranla dört kat artıran Alfa Romeo, yıl bitmeden yeni bir otomobils sahibi olmak isteyenler için avantajlı satın alma koşulları sunan bir kampanya düzenliyor.

Marka; Giulia, Tonale ve Stelvio modelleri için nakit satın alım avantajları ve kredi kampanyasından faydalanma imkanı sağlıyor.

NAKİT AVANTAJI VE KREDİ KAMPANYASI

Lüks sportif sedan pazarının en performanslısı Giulia ve markanın sportif SUV’u Stelvio için aralık sonuna dek 350 Bin TL’ye kadar nakit avantajı bulunuyor. Kullanıcılar ayrıca, Koç Fiat Kredi (KFK) aracılığıyla “1.000.000 TL’ye 12 Ay yüzde 2,89” faizli kredi kampanyasından da yararlanabiliyor.

Tercihini, Alfa Romeo DNA’sını tüm dünyaya tanıtmak için tasarlanan, markanın kompakt SUV sınıfındaki oyuncusu Tonale’den yana kullanmak isteyenler için de aralık ayına 300 Bin TL’ye varan nakit avantajları sunuluyor.

Ek olarak, Koç Fiat Kredi aracılığıyla, “200 Bin TL’ye 12 Ay yüzde 0” faiz oranlı kredi kampanyası da tercih edilebiliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir