Citroen’den iki seçenekli kampanya

Citroen, yaz mevsimine otomobil ürün yelpazesine yönelik avantajlı kredi ve nakit alım seçenekleriyle merhaba diyor. Nakit alımlarda da avantajlı olan yeni C3,180 bin TL’den başlayan fiyatlarla ön plana çıkıyor.

CITROEN, yaz mevsimine otomobil ürün yelpazesine yönelik avantajlı kredi ve nakit alım seçenekleriyle merhaba diyor. Haziran ayı boyunca PSA  Finans avantajıyla sunulan sıfır ve düşük faizli krediler, yeni bir Citroen sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor. Bu kapsamda yeni Citroen C3 için 40 bin TL’ye 12 ay, 0 faiz veya 5 bin TL tutarında nakit alım desteği sunuluyor. Tasarımı ve teknolojisiyle dikkatleri üstene çeken yeni C4 ise nakit alımda 229 bin TL’den başlayan indirimli fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor. Citroen, segmentinin en konforlu ve çok yönlü modellerinden C5 Aircross SUV serisini de 100 bin TL için12 ay yüzde 1,09 faiz fırsatıyla otomobil severlere sunuyor.

Hayata renk katan yenilikçi otomobillerin markası Citroen, Haziran ayında en uygun kredi ve nakit alım kampanyalarını PSA Finans avantajıyla kullanıcılarla buluşturuyor.

YENİ C3’TE 180 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Bu kapsamda çok çeşitli dış kişiselleştirme kombinasyonlarıyla sürücüsüne heyecan verici deneyimler yaşatan yeni C3 için, 40 bin TL’ye 12 ay, 0 faizli kredi imkânı sunuluyor. Nakit alımlarda da avantajlı olan yeni C3,180 bin TL’den başlayan fiyatlarla ön plana çıkıyor.

B-SUV segmentinin en yenilikçi üyesi C3 Aircross SUV’un 1.5 HDI motorlu Shine donanım versiyonunda ise 70 bin TL için 12 ay, yüzde 1,39 faizli kredi kampanyası dikkat çekiyor.

YAZIN KEYFİNİ CITROEN C4 İLE ÇIKARIN

Tasarımı, konforu ve teknolojisiyle kompakt hatchback sınıfının yenilikçi ismi yeni C4, Haziran ayı boyunca 60 bin TL için 12 ay, 0,99 faizli kredi imkânıyla ya da nakit alımlarda 5 bin TL’lik indirimle 229 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Benzersiz tasarımı ve konforunun yanında, üstün fonksiyonellik sunan yapısıyla dikkat çeken Citroen C5 Aircross SUV serisine de 100 bin TL için 12 ay yüzde 1,09 faiz fırsatıyla sahip olunabiliyor. C5 Aircross SUV’ler, nakit alımlarda 396 bin TL’den başlayan fiyatlarla tercih edilebiliyor. Sunduğu konfor ve multimedya özellikleriyle aile yolculuklarını keyfe dönüştüren Berlingo Kombi için ise 40 bin TL’ye 12 ay, 0 kredi fırsatı sağlanırken, nakit alımlarda 3 bin TL tutarında destek kullanıcılara sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.