Kampanyalar

Citroen’den Nisan’a özel avantajlar

Markanın Nisan ayına özel cazip fırsatlar sunduğu kampanyada, Citroen konforuna 100 bin TL’ye varan kredi veya yüzde sıfır faiz fırsatları ile sahip olmak mümkün olacak.

CITROEN, güçlü tasarım, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojiye sahip tüm modelleri için nisan ayına özel cazip faiz oranları sunuyor.

Nisan ayına özel kampanya kapsamında Citroen konforuna 100 bin TL’ye varan kredi veya yüzde sıfır faiz fırsatları ile sahip olmak mümkün olacak.

C5 AIRCROSS SUV’UN FİYATI 327 BİN TL

Yeni Citroen C5 Aircross SUV, 327 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve seçili modellerde geçerli 100 bin TL’ye özel 15 ay yüzde 1,19 faiz fırsatı ile Citroen yetkili satıcılarında yer alıyor.

Citroen C3 ise, 50 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı ve 160 bin TL’den başlayan fiyatlarla Citroen yetkili satıcılarında yer alıyor.

BERLINGO DA KAMPANYA KAPSAMINDA

Kompakt boyutlarıyla kullanışlılık ve geniş iç hacmi bir arada sunan Berlingo’ya 55 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı ile sahip olmak mümkün olacak.

Verimli ve ekonomik BlueHDi motorlarla donatılmış tüm Citroen hafif ticari modellerinden Berlingo Van 155 bin 500 TL’ye ve 55 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı, Jumper modeli de 80 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı ile satışa sunuluyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir