KampanyalarTicari Araçlar

Fiat’tan ticari araçlarda ‘0’ faiz

Kampanyada, Doblo Combi, Fiorino Cargo ve Combi modellerinde, 12 ay vadeli 150 bin TL kredi 0 faizle kullanılabiliyor. Ulysse, Scudo ve Ducato Van-Kamyonet modellerinde ise 300 bin TL 12 ay yüzde 2,99 faiz oranlı ödeme seçeneği tercih edilebiliyor.  

FIAT Professional’ın güçlü modelleri Doblo, Fiorino, Ducato, Ulysse ve Scudo’nun seçili modelleri, mayıs ayında avantajlı bir satış kampanyasıyla yeni sahiplerini bekliyor.

FIORINO EKO 754 BİN 900 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Fiorino’nun fabrika çıkışlı LPG’li modeli Fiorino Eko mayıs ayına özel 754 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Fiat showroomlarında müşterilerini bekliyor. Üstelik tüm Fiorino Cargo ve Combi modelleri, 12 ay vadeli 150 bin TL yüzde sıfır faizli kredi kampanyası ile tercih edilebiliyor.

FIAT’TAN TİCARİ ARAÇLARDA ‘0’ FAİZ

FIAT Professional’ın mayıs kampanyasında Doblo Combi 150 bin TL’ye, 12 ay vade ile 0 faizli kredi kampanyası ile satın alınabiliyor. Tercihini nakit alımdan yana kullanmak isteyenlere ise 75 bin TL’lik indirim sunuluyor.

ULYSSE’DE 100 BİN TL, SCUDO VE DUCATO’DAKİ FIRSATLAR

Mayıs ayı boyunca Scudo ve Ducato Van-Kamyonet modellerinde de kampanyalar FIAT Professional müşterilerini bekliyor. Kampanya süresince Ulysse, Scudo, Ducato Van-Kamyonet modellerinde 300 bin TL 12 ay vade yüzde 2,99 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Scudo ve Ducato Van- Kamyonet modellerinde geçerli nakit alımlara özel ise 50 bin TL indirim uygulanıyor. FIAT’ın 8+1 kişilik modeli Ulysse’ye sahibi olmak isteyenler tercihlerini nakit alımdan yana kullanmak isterlerse 100 bin TL’lik indirimden yararlanabiliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir