Hibrit/Elektrikli AraçlarKampanyalar

Kia’dan Aralık’a özel kampanya  

Kia, aralık ayına özel olarak kampanyada, Niro ve 2 milyon TL’ye kadar olan Sportage modelleri için 250 bin TL’ye sıfır faiz fırsatı sunuyor. Kampanyada ayrıca; Picanto, Stonic ve Cerato’da aralık ayına özel 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69; Ceed ve XCeed’de ise 250 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69 faizle avantajlı seçenekler bulunuyor.

ANADOLU Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Kia, aralık ayında araç sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunuyor. Marka, aralık ayı kampanyaları çerçevesinde tüm binek modellerinde sunduğu avantajlı faiz ve fiyat kampanyaları ile yeni bir Kia sahibi olmak isteyenleri yetkili satıcılarına bekliyor.

NIRO VE SPORTAGE’DA YÜZDE SIFIR FAİZ FIRSATI

Kia Aralık ayına özel olarak hazırladığı kampanyalar çerçevesinde C segmentinin iddialı SUV modelleri Niro ve amiral modeli Sportage’da (2 milyon TL’ye kadar olan Sportage modellerinde geçerlidir.) 250 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı sunuyor.

 ARALIK AYINA ÖZEL YÜZDE 2.69 FAİZ AVANTAJI

A segmentinin lideri Picanto, Kia’nın diğer sevilen modelleri Stonic ve  Cerato’da aralık ayına özel 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69 faiz avantajıyla satışa sunuluyor.

Kia ayrıca, Ceed ve XCeed modellerinde 250 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69 faiz avantajını yeni bir Kia sahibi olmak isteyenlerle buluşturuyor.

FARKLI MODELLERDE İNDİRİM FIRSATLARI

Kampanyalarla birlikte özel indirimler de açıklayan Kia bu aya özel olarak Sorento’da 200 bin TL, EV6’da 150 bin TL indirim fırsatı sunuyor.

Sportage, XCeed, Ceed SW ve Stonic’de 100 bin TL, Niro EV’de 60 bin TL, Ceed HB ve Cerato’da 50 bin TL indirim uyguluyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir