Mercedes’ten Haziran fırsatları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Haziran ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.

MERCEDES-BENZ Finansal Hizmetler, Haziran ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor.

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan otomobillerde 355 bin TL krediye bu aya özel, 12 ay, yüzde 0,79 faizli kredi fırsatları sunuluyor.

Yeni Mercedes-Benz GLB ise Haziran ayında 355 bin TL, 12 ay, yüzde 1,50 faizli kredi imkanı ile satışa sunuluyor.

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Haziran ayına özel, 500 bin TL’ye, 12 ay, yüzde 1,50 faiz oranı fırsatı sunuyor.

Mercedes-Benz A-Serisi Sedan için ise bu aya özel 280 bin TL, 12 ay, yüzde 1,50 faizli kredi imkanı sunuluyor. Mercedes-Benz CLA’da ise 305 bin TL için, 12 ay vadeli, yüzde 1,50 faizli kredi imkanı sunuluyor. Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Haziran ayına özel 36 aya kadar yüzde 1,73 faiz fırsatı sunuluyor.

MERCEDES-BENZ HAFİF TİCARİ ARAÇ KAMPANYALARI

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Haziran ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle şimdi bir Vito sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde, 150 bin TL kredi için, 12 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 150 bin TL kredi için, 12 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 90 bin TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 1,29 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir