Mercedes-Benz’de Ocak fırsatları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ocak ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.

MERCEDES-BENZ Finansal Hizmetler, Ocak ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor.

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan otomobillerde 500 bin TL krediye bu aya özel, 12 ay, yüzde 2,75 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Yeni Mercedes-Benz GLB ise Ocak ayında 450 bin TL, 12 ay, yüzde 2,75 faizli kredi imkanı ile satılıyor.

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Ocak ayına özel, 600 bin TL’ye, 12 ay, yüzde 2,75 faiz oranı fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi Sedan için ise bu aya özel 350 bin TL, 12 ay, yüzde 2,75 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Ocak ayına özel 12 aydan 48 aya kadar yüzde 2,99 faiz fırsatı sunuluyor.

HAFİF TİCARİ ARAÇ KAMPANYALARI

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Ocak ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle şimdi bir Vito sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde, 90 bin TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 90 bin TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 100.000 TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 2,49 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.