Nissan’da yaz devam ediyor

Nissan’ın sunduğu ağustos fırsatları arasında, farklı modellerde 12 aya varan yüzde 0 ya da yüzde 0.99 faizli kredi seçenekleri ve ÖTV muafiyetleri de bulunuyor.

NISSAN, serinleten yaz fırsatları sunmaya devam ediyor. Kampanyalarıyla Nissan konforu ve heyecanıyla tanışmak isteyenlerin yüzünü güldüren akıllı sürüşün öncüsü, Ağustos ayında da başta akıllı detaylarla tasarlanmış modeli Yeni Juke olmak üzere Qashqai, Navara ve X-Trail modelleri için avantajlı fiyatlar, ÖTV muafiyeti, kredi ve takas imkanları sunuyor.

Ağustos 2021 boyunca geçerli olan kampanya kapsamında Juke, Qashqai, Micra, X-Trail ve Navara modelleri için avantajlı ödeme koşulları, kredi ve takas seçenekleri sunuyor. Nissan’ın sunduğu Ağustos fırsatları arasında, farklı modellerde 12 aya varan yüzde 0 ya da yüzde 0,99 faizli kredi seçenekleri ve ÖTV muafiyetleri de bulunuyor.

NISSAN YENİ JUKE İÇİN KAÇIRILMAYACAK KOŞULLAR

Dünyada SUV sınıfının öncüsü olan Nissan yenilenen Juke’un  Platinum, Platinum Perso, Platinum Premium olmak üzere Platinum donanım ailesinde ve Tekna modelinde ÖTV muafiyeti de olmak üzere birbirinden cazip seçenekler sunuyor. 2021 model tüm Yeni Juke’lar, 2020 model Tekna hariç diğer modellerde 100 bin TL’lik 12 ay 0,99 faizle kredi imkanı ve takas seçeneği de bulunuyor.

QASHQAI, X-TRAIL VE NAVARA’DA KREDİ AVANTAJLARI

Nissan’ın Ağustos kampanyasında çok beğenilen Qashqai, X-Trail ve Navara modelleri de yüzde  0 ya da da  yüzde 0,99 faizli kredi seçenekleri ile sunuyor. Qashqai ve X-Trail modellerimizde  100 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde 0 faiz seçeneği bulunuyor. Navara’da ise 2021 modeller için 60 bin TL ve 12 aylık yüzde  0,99 fazili kredi fırsatı geçerli.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.