Opel, Grandland X sahibi yapmakta kararlı

Opel, Kasım ayında segmentinde dördüncü olan SUV modeli Grandland X’i tercih edenler için Aralık ayını kapsayan yılın son kampanyasını da duyurdu. Alman devi, bu kampanya ile SUV tercih eden hedef kitleyi Grandland X sahibi yapmayı hedefliyor.

OPEL, Aralık  ayı  başında başlattığı iddialı kampanyalarına yenilerini ekleyerek sene sonu için geri sayıma başladığımız bu günlerde yine iddialı ve heyecan verici tavrını koruyor. Opel, Kasım ayında segmentinde dördüncü olan SUV modeli Grandland X’i tercih edenler için Aralık ayının son kampanyasını da duyurdu. Alman devi, bu kampanya ile SUV tercih eden hedef kitleyi Grandland X sahibi yapmayı hedefliyor.

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

SUV araç segmentinde Alman DNA’sı ile güvenliği öne çıkan Opel Grandland X, Aralık ayına özel 75 bin TL kredi için 15 ay, %0 faiz ile geri ödemesi 2021 baharında başlayan finansman imkanı sunarak rakiplerinden ayrışıyor. Aralık ayına özel olarak sunulan avantajlara ek olarak sınırlı sayıda Opel Grandland X modeline 303 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

BLACK EDITION ÖZEL SERİ DE SHOWROOMLARDA

“Hayatı değiştir” sloganı ve gelişmiş teknolojik özellikleri ile bir SUV’dan daha fazlasını sunan Opel Grandland X’in yine Aralık ayına özel stoklarla sınırlı sekiz ileri otomatik vitesli Enjoy Black Edition donanımı ise 317 bin 900TL’den başlayan fiyatlar ile showroom’larda yerini alıyor.

Aralık ayına özel olarak avantajlı fiyat imkanı, sıfır faizli kredi olanakları, şimdi al baharda öde seçeneği ve iddialı finansman seçenekleriyle tüketiciye sunulan Grandland X Black Edition özel serisi showroomlarda sevenleri ile buluşuyor.

Aralık ayı kampanya detaylarına Opel Türkiye web sitesi’nden de erişilebiliyor.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.