Opel’den ‘0’ faiz ve nakit indirimi

Opel, haziran ayında uygun ödeme koşullarına sahip kredi imkânları ve nakit alım indirimleri sunuyor. Kampanyada markanın SUV ailesi için de sıfır faizli kredi kampanyası bulunuyor.

OPEL, haziran ayında uygun ödeme koşullarına sahip kredi imkânları ve nakit alım indirimleri sunuyor.  Opel’in göz alıcı SUV’u Grandland X, 90 bin TL için 12 ay, 0 faizli kredi imkanıyla sunuluyor. Nakit alımlarda ise 10 bin 500 TL tutarında indirim fırsatı sunulan Grandland X, 379 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla tercih edilebiliyor. Opel’in konforu ve teknolojisiyle fark yaratan amiral gemisi Insignia modelinde ise 150 bin TL için 12 ay, 0,99 faizli kredi ve nakit alımda 9 bin 500 TL’lik indirim seçenekleri sunuluyor.

Sahip olduğu üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla sunan Opel, haziran ayında otomobil severleri en uygun kredi koşulları ve nakit alım fırsatlarıyla buluşturuyor. Ay boyunca geçerli olacak kampanyalar dahilinde, Opel’in SUV segmentindeki temsilcilerinden birine sahip olmak isteyen kullanıcılar, sunulan sıfır faizli krediler sayesinde alım avantajına sahip oluyor.

CROSSLAND’da 227 BİN 900 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Yenilenen tasarımı, orijinal Opel Vizörü ve çok yönlü pratik özellikleriyle yeni Opel Crossland; haziran ayında 227 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunulurken, çeşitli donanım ve versiyonlarında 50 bin TL için 12 ay, 0 faizli kredi imkânı sunuluyor. 1.2 lt turbo benzinli veya 1.5 lt turbo dizel motora sahip yeni Crossland için nakit alımlarda ise 7 bin 500 TL tutarında indirim fırsatı yer alıyor.

GRANDLAND X’TE NAKİT ALIM İNDİRİMİ

Üstün teknolojisi, heyecan verici tasarımı ve sportif sürüş özellikleriyle SUV segmentinin güçlü modeli Opel Grandland X ise 90 bin TL için 12 ay, 0 faiz fırsatıyla ay boyunca kullanıcıların karşısına çıkıyor. Nakit alımlarda 10 bin 500 TL tutarında indirim sağlanan premium SUV Grandland X, 379 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

INSİGNİA’DA 150 BİN TL’LİK KREDİ SEÇENEĞİ

Teknolojisi ve sahip olduğu donanım özellikleriyle D sınıfının en konforlu aracı Opel Insignia, haziran ayı boyunca 150 bin TL için 12 ay, %0,99 faizli kredi imkanıyla tercih edilebiliyor. 1.5 litrelik 122 HP gücündeki turbo dizel motoru, IntelliLux LED Pixel ön farları ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle fark yaratan Insignia, nakit alımlarda ise 9 bin 500 TL tutarındaki indirimle birlikte 490 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.