Opel’den 6 ay ödeme erteleme

Opel, 2020 yılında yakaladığı iddialı yükselişini, Mart ayına özel sunduğu avantajlı koşullar ile 2021 yılında da taçlandırmaya devam ediyor.

OPEL, Mart ayına özel avantajlı finans koşulları içeren yeni bir kampanya başlattı. Mart ayına özel finansman seçenekleri, farklı meslek gruplarına tanıdığı ek avantajlar ve 6 ay ödeme erteleme seçeneği ile iddialı satın alma koşulları açıklayan Alman üretici, ÖTV muafiyeti bulunan müşteriler için sunduğu geniş model ve donanım seçenekleriyle de dikkatleri çekiyor.

Yıla başarılı bir başlangıç yapan yeni Opel Crossland; AGR onaylı koltukları, çift renk tavan seçeneği, yeni vizör tasarımı gibi bünyesinde bulundurduğu farklı özellikleriyle sevenlerinden yüksek talep görmeye devam ediyor. Mart ayına özel olarak yeni Opel Crossland modeline 199 bin 200 TL’den başlayan fiyatlar ve cazip kredi olanakları ile sahip olunuyor. Mart ayında yeni Opel Crossland modelinde 75 bin TL kredi için 12 ay % 0 faiz imkanı veya 75 bin TL kredi için 12 ay % 0,99 faiz seçeneği ile 6 ay ödeme erteleme imkanı sunuluyor.

Mart ayında, Opel’in C SUV segmentindeki temsilcisi Grandland X modelinde 150 bin TL kredi için 12 ay % 0 faiz imkanı veya 150 bin TL kredi için 12 ay % 0,99 faiz seçeneği ile 6 ay ödeme erteleme imkanı sunuluyor. Yine mart ayına özel stoklarla sınırlı Opel Grandland X Enjoy Black Edition donanımı ise 305.000TL’den başlayan fiyatlar ile showroomlardaki yerini alıyor.

Teknolojik yenilikleri ve sınıfında öncü özellikleri bünyesinde barındıran ve her profile hitap eden Opel’in başarılı modeli Corsa’ya ise mart ayında 146 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Ayrıca Corsa modellerinde 75 bin TL kredi için 12 ay % 0 faiz imkanı veya 75 bin TL kredi için 12 ay % 0,99 faiz seçeneği ile 6 ay ödeme erteleme imkanı sunuluyor.

YENİ INSIGNIA’DA 150 BİN TL KREDİ İÇİN 12 AY

% 0 faiz olanağı ile mart ayında sevenleri ile buluşuyor. Mart ayına özel yeni Opel Insignia’ya 448 bin 500TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunabiliyor. 2020 model yılı yeni Opel Insignia ise  398 bin 700TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilere sunuluyor.

TİCARİ ARAÇLAR DA KAMPANYADA

Opel, mart ayına özel olarak, Combo modellerinde 100 bin TL kredi için 12 ay % 0 faiz imkanının yanı sıra kobilere özel fırsatlar da sunuyor. Mart ayına özel olarak Combo’ya 177 bin 200 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

Ticari araç segmentindeki iddiasını bir sonraki seviyeye taşımaya kararlı olan Opel, mart ayında yeni Zafira Life modelini tüketicileri ile buluşturmaya hazırlanıyor. İleri teknoloji donanımları, hayatı kolaylaştıran çözümleri ve üstün güvenlik sistemleri ile segmentinde fark yaratacak olan yeni Zafira Life, lansmana özel 287 bin 100 TL’den başlayan fiyatlar ve 150 bin TL kredi için 12 ay % 0 faiz olanağı ile mart ayında bekleyenleriyle buluşuyor.

MESLEK KAMPANYALARI DA SÜRÜYOR

Opel Türkiye, mart ayında sağlık çalışanlarına, avukatlara, polislere, askerlere, öğretmenlere ve bu meslek grubunda olan kişilerin birinci derece yakınlarına, Corsa’da 3 bin 500 TL’ye, Insignia’da ise 15 bin 900 TL’ye varan nakit avantajları sağlıyor.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Opel Türkiye’nin mart ayına özel avantajlı koşullarına, ÖTV muafiyeti bulunan tüketicilerin faydalanabilecekleri model seçeneklerine, farklı meslek gruplarına özel ek fiyat indirimlerine ve iddialı finansman koşullarına Opel Türkiye web sitesinden  erişilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.