Peugeot’da Ekim’de de ‘0’ faiz var

Peugeot Türkiye, ekim ayında binek ve ticari araç modellerinde sıfır faizli kredi ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

EKİM kampanyası kapsamında, Peugeot SUV Ailesi, 208 ve 508’de 12 ay boyunca sıfır faizli kredi imkânı tüketicileri bekliyor. Peugeot 208, Ekim ayına özel 202 bin TL’den başlayan fiyatıyla da dikkatleri çekiyor. Avantajlı ödeme seçeneklerini ticari araçlar ürün gamında da sürdüren Peugeot’nun hafif ticari araçlar ailesi ise 12 ay sıfır faiz veya 15 ay %0,99 faiz oranlarıyla tercih edilebiliyor.

CAZİP ÖDEME SEÇENEKLERİ

Peugeot Türkiye, binek ve ticari araç modellerinde sıfır faizli kredi ve cazip ödeme seçenekleri sunuyor. Ekim kampanyası kapsamında, B-SUV’un lideri Peugeot SUV 2008’e 60 bin TL için 12 ay sıfır faiz fırsatıyla sahip olunabiliyor.

Heyecan veren tasarımı, yenilenen ön yüzü, farklı gövde renkleri ve “Black Pack” seçeneğiyle dikkat çeken yeni Peugeot SUV 3008 ile yedi kişilik oturma kapasitesi, yeni Peugeot i-Cockpit® ve Night Vision’la segmentinde tek 1.5 lt BlueHDi dizel motora sahip yeni Peugeot SUV 5008’e 90 bin TL için 12 ay sıfır faizli kredi avantajı sağlanıyor. Peugeot 508, 90 bin TL için 12 ay sıfır faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Peugeot’nun heyecan verici Hatchback modeli 208 ise Ekim ayına özel 202 bin TL’den başlayan fiyatıyla dikkatleri çekiyor.

RIFTER’DA 80 BİN TL’YE 15 AY SIFIR FAİZ

Peugeot’nun sunduğu avantajlı ödeme koşulları ve cazip faiz fırsatları hafif ticari araç ailesinde bulunan tüm modellerde de geçerli oluyor. Bu kapsamda, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren Peugeot Rifter 80 bin lira için 15 ay sıfır faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Boxer, Expert, Expert Traveller ve Partner Van modelleri ise 100 bin lira için 15 ay yüzde 0,99 veya 50 bin lira için 12 ay sıfır faiz seçenekleriyle ticaretin profesyonellerini bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.