Kampanyalar

Range Rover Velar’da özel faiz

2.0lt 180 Hp ve 240 Hp dizel motor seçenekleriyle tercih edilebilen Range Rover Velar, Borusan Otomotiv tarafından, 400 bin TL’ye 12 ay %0 faiz finansman seçeneği ile sunuluyor.

BORUSAN Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover, Aralık ayında geçerli olmak üzere Range Rover Velar’da 400 bin TL’ye 12 ay %0 faiz finansman seçeneği sunuyor. 2.0lt 180 Hp ve 240 Hp dizel motor seçenekleriyle tercih edilebilen Range Rover Velar, Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcıları’nda tutkunlarını bekliyor.

Land Rover’ın Online Rezervasyon Platformu üzerinden  stokta olan renk ve donanım özelliklerine göre incelenebilen Range Rover Velar, rezerve de edilebiliyor. Ayrıca bu platform üzerinden Range Rover Velar ile ilgili merak edilen detaylar Online Video Chat ile anlık olarak sorulabildiği gibi, arzu edildiğinde müşteri temsilcisi ile görüntülü olarak da görüşülebiliyor.

LÜKS SUV ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRDİ

Göz alıcı görünümü ve kesintisiz tasarım çizgisini vurgulayan gizli kapı kollarıyla dikkatleri üzerine çeken Range Rover Velar, sadelik felsefesi üzerine geliştirildi. Range Rover Velar, segmentinde standartları yeniden belirlerken aynı zamanda teknolojik detayları ile de ön plana çıkıyor.  Range Rover Velar’da kabinde hava değişimlerini farkeden Hava Kalite Sensörü ile birlikte daha hijyenik ve ferah bir ortam sağlayan Hava İyonizer Teknolojisi de sunulan özellikler arasında yer alıyor.

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLERLE DONATILDI

Hafif alüminyum gövde mimarisi ile üretilen Range Rover Velar, öncü süspansiyon teknolojileri ile her arazide yol almak için mükemmel bir temel oluşturuyor.  Range Rover Velar, yenilikçi teknolojilerini, genlerinden gelen off-road özellikleri ile çok iyi bir şekilde birleştiriyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir