Renault’da yaz geldi faiz gitti

Haziran ayında bir Renault sahibi olmak isteyenler, birbirinden avantajlı kaçırılmayacak fırsatlarla buluşuyor.

MARKA sevilen modellerinde cazip fiyat ve finansman seçenekleri sunarken, sağlık çalışanlarına ve online satışa özel teklifler getiriyor.

12 AY VADELİ 60 BİN TL’LİK KREDİYE ‘0’ FAİZ

2021 model yılı otomobillerden Taliant’ın sınırlı sayıdaki Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 Hp, Megane Sedan’ın Joy 1.3 TCe 140 Hpve Yeni Clio’nun Joy 1.0 TCe X-Tronic 90 Hpversiyonları, 60 bin TL kredi, 12 ay vade ve sıfır faiz finansman kampanyasıyla sahiplerini bekliyor.

3 BİN TL TAKAS İNDİRİMİ

Geçtiğimiz ay ilk kez Türkiye’de satışa sunulan Taliant’ın yanı sıra, Yeni Clio ve Megane Sedan’ın 2021 model yılı versiyonlarında 3 bin TL’lik takas indirimi sunuluyor.

Renault, Haziran ayının sonuna kadar fiyat avantajı da sağlıyor. Renault Finans’tan kredi kullananlar, sınırlı sayıdaki 2021 model yılı Yeni Clio Joy 1.0 Sce 65 Hp versiyonunda 165 bin 400 TL, 2020 Model Yılı ZOE’de ise 299 bin 900 TL’lik cazip fiyat avantajı yakalıyor.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VE ONLİNE SATIŞA ÖZEL TEKLİFLER

Renault’nun tüm binek araç modellerinde sağlık çalışanları ile satinal.renault.com.tr platformu üzerinden gerçekleşen online satışlarda Renault Finans’tan kullanılan krediler için dosya masrafı alınmıyor. Ayrıca aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü de hediye ediliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.