Toyota’da servise bahar geldi

Toyota fırsatlarla dolu “İlkbahara Hazırlık” servis kampanyası hazırladı. 31 Marta kadar sürecek kampanyada tüm Toyota modellerine ücretsiz check-up yapılırken, fren balata ve diskleri, silecekler, amortisörler ile debriyaj seti yüzde 25 indirimli olarak sunulacak.

TOYOTA, otomobilleriyle ilkbaharı hazırlıklı ve bakımlı karşılamaları için kullanıcılarını, avantajlarla dolu geleneksel “Servis Günleri” kampanyasından yararlanmaya davet ediyor. Toyota sahiplerinin araçlarının bakımlarını indirimli olarak yaptırması için başlatılan İlkbahara Hazırlık Servis Kampanyası, 31 Mart’a kadar sürecek.

Toyota plazalardaki kampanyada tüm Toyota modellerine ücretsiz check-up yapılırken, fren balata ve diskleri, silecekler, amortisörler ile debriyaj seti yüzde 25 indirimli olarak sunulacak.

Kampanya kapsamında, 3 yaş ve üzeri Toyota modellerinde Toyota orijinal motor yağı ve yağ filtresinde yüzde 20 indirim sağlanırken, tüm bakım işçiliklerde de yüzde 30’luk indirim yer alacak.

Toyota sahipleri, indirim ve avantajlardan yararlanmak için servis randevularını online olarak da alabilecek. Kampanya dahilindeki indirim ve avantajlardan yararlanmak isteyen Toyota kullanıcılarının, ilkbahara bakımlı araçlarla girmeleri için yapmaları gereken tek şey otomobillerini kendilerine en yakın Toyota plazaya götürmeleri olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.