Volkswagen Crafter’da bahar fırsatı

Volkswagen Ticari Araç, C-D segmentinde yer alan güçlü modeli Crafter’ın Okul ve Servis versiyonlarına özel, yılın başından itibaren en çok kazandıran indirim fırsatını sunuyor.

VOLKSWAGEN Crafter model ailesinin tüm üyelerinin dahil olduğu kampanyada, Crafter Servis modeli 342 bin 500 TL’den ve Crafter Okul modeli ise 371 bin 500 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

İLERİ TEKNOLOJİ SÜRÜCÜ DESTEK SİSTEMLERİ

Sınıfında ileri teknoloji ve güvenlik donanımları sunan Volkswagen Crafter, aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle kaza riskinin azaltılmasına yardımcı oluyor. Standart olarak sunulan İkincil Çarpışma Önleme Asistanı, Rüzgar Savrulma Asistanı, Yorgunluk Tespit Sistemi, Şerit Takip Asistanı, 16+1 ve 19+1 versiyonlarında sunulan Uzun Far Asistanı, Hız Sabitleyici gibi yardımcı sürüş ve güvenlik özellikleriyle öne çıkıyor.

SINIFININ EN GÜÇLÜ MOTORU

Sınıfının en güçlü motoruna sahip Crafter, 2.0 litre hacimli turbo dizel motorla satışa sunuluyor. Türkiye pazarında kendi segmentinde ilk olan 2.0 litre hacimli turbo dizel motor 140 PS ve 177 PS güç üreten iki faklı seçenekle sunuluyor. Volkswagen Ticari Araç tarafından Crafter için ticari hayatın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış, dayanıklı ve uzun ömürlü motor, yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi ve yüksek çekiş gücü ile öne çıkıyor.

SERVOTRONİK DİREKSİYONLA KOLAY MANEVRA

Crafter’da standart olarak sunulan servotronik direksiyon, şehir içinde kolay manevra yaparak rahat kullanım ve park etmede kolaylık sağlıyor. Direksiyon düşük hızlarda yumuşayarak kolay bir sürüş sağlarken, yüksek hızlarda da sertleşerek kullanıcının ani hareket yapmasını engelleyip sürüş güvenliğini artırıyor.

DÜŞÜK KULLANIM MALİYETLERİ

Crafter, geliştirilen teknolojileriyle daha düşük kullanım maliyetleri sunuyor. Yüksek 2.el değeri, düşük yakıt tüketimi ve düşük bakım maliyetleri ile bu segmentin kullanıcıları için ekonomik bir ticari araç olma özelliğini taşıyor.

OKUL MEVZUATINA UYGUN

Crafter, okul servisleri mevzuatında yapılan yeni düzenlemelerle belirtilen tüm güvenlik özelliklerine sahip; yolcu koltuklarına entegre sensörler, araç dışındaki kör noktaları gösteren üç kamera, sınıfında tek olan otomatik yükseklik ayarlı, üç noktadan gergili emniyet kemeri bunların arasında öne çıkan özellikler.

Sınırlı sayıdaki Crafter Okul ve Servis modellerinde geçerli olan kampanya detaylarına www.vw.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.