Filo Kiralama/İkinci ElGenel

2plan Terminal’den bir ilk daha

2plan Terminal’de gerçekleştirilen bireysel alıcılara özel fiziksel açık artırmada toplam 21 milyon liralık otomobil satışı yapıldı.

2plan Terminal’de gerçekleştirilen ve ilk kez bireysel alıcılara yönelik olarak gerçekleştirilen fiziksel açık artırma yoğun bir talep gördü. Etiler’de hizmet veren ikinci el otomotiv sektörünün referans noktası 2plan, böylece bir kez daha otomotiv tutkunlarının yakından takip ettiği ikinci el araç açık artırmasına imza atmış oldu.

Borusan Araç İhale iş birliğiyle sadece belirlenen kontenjan kapsamında sınırlı sayıda bireysel katılımcının kabul edildiği açık artırmada, 26 araç açık artırma yöntemiyle satışa sunuldu. 2016-2022 yıllarına ait birçok farklı ikinci el marka ve modelin yer aldığı açık artırmanın sonucunda en yüksek teklifi veren katılımcılar, araçların yeni sahibi oldular. 2plan Terminal’de seçkin ve keyifli bir ortamda gerçekleştirilen açık artırmada 21 milyon 150 bin tutarında satış gerçekleştirildi.

Açık artırmada Audi, BMW, Citroen, Hyundai, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota ve Volkswagen olmak üzere birçok farklı model kıyasıya bir rekabet sonucunda yeni sahiplerinin oldu. 2022 model tam elektrikli bir BMW iX xDrive 50 de açık artırmanın en yüksek fiyata alıcı bulan otomobiliydi.

2plan İcra Kurulu Başkanı Orhan Ülgür

‘SEKTÖRDE ADIMIZDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ’

2plan Terminal’de yeni bir açık artırmanın yapılmasının heyecanını paylaşan 2plan İcra Kurulu Başkanı Orhan Ülgür, “İkinci el otomotiv sektöründe müşteri beklentilerine en üst düzeyde cevap veren bir kuruluş olarak sektörde adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Belirli periyotlarda gerçekleştirdiğimiz ikinci el açık artırmaları, müşterilerimiz için adeta bir gelenek haline gelmesini hedefliyoruz. Daha önce şirketlerin de katılabildiği açık artırmada bu kez yalnızca bireysel alıcıları kabul ettik. Bu açık artırmaya gösterilen yoğun ilgi de, bizim doğru işler yaptığımızın bir kanıtı. Sınırlı kontenjan ile gerçekleştirdiğimiz açık artırmamızda otomobillerin yeni sahiplerini bulması sevindirici. Güvenli bir ortam oluşturarak son kullanıcıya direkt yapılan açık artırmalarla sektöre farklılık ve hareket katarken, kullanıcıların da ihtiyaçlarına yenilikçi bir yaklaşımla ulaşmasını sağlıyoruz” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir