Arvento ve Otopratik’ten kampanya

Araçlarında Arvento takip sistemi olan sürücüler, Otopratik mağazalarında mekanik servis harcamalarında indirim, Shell akaryakıt çeki ve Lassa ya da Bridgestone lastik alımlarında kampanyaya özel fırsatlardan yararlanıyorlar.

SABANCI Holding iştiraklerinden, Lassa ve Bridgestone lastik markalarıyla Türkiye lastik pazarı lideri Brisa, Türkiye’nin ilk akla gelen hızlı bakım markası Otopratik ve 56.000’in üzerinde filo müşterisi ile Türkiye’nin araç takip sistemi lideri Arvento markaları ile uzun yola çıkmadan önce araç ve lastik bakımlarını yaptırmak, lastiklerini yenilemek isteyenlerin yüzünü güldürecek bir yaz kampanyası başlattı. 1-30 Haziran tarihleri arasında Otopratik mağazalarında araçlarının bakımını yaptıran Arventolular, bütçelerini rahatlatan kampanya ile güvenle yola çıkıyor.

Kampanya dahilinde Otopratik mağazalarında, araç bakım, yağ değişimi, filtre değişimi, akü değişimi, mekanik bakım, klima gazı dolumu, fren balata ve disk değişimi gibi işlemlerde araç başına tek seferde 1.000 TL ve üzeri mekanik servis harcaması yapan Arventolulara 200 TL indirim uygulanıyor. Bu indirime ek olarak Arventolular 200 TL’lik Shell akaryakıt çeki de kazanıyor.

Araçlarında Arvento takip sistemi olan sürücüler ayrıca, Otopratik noktalarından yapacakları Lassa veya Bridgestone markalı otomobil, 4×4 (SUV) ya da hafif ticari grubu yaz ve dört mevsim lastik alımlarında geçerli olacak ‘4 al 3 öde’ kampanyasından da yararlanabiliyor. 4 lastik alımlarında geçerli olan kampanyaya ek olarak ücretsiz sökme, takma, balans ve 6 ay boyunca saklama hizmeti de sunuluyor.

Kampanya, otomobil, 4×4 (SUV) ve hafif ticari grubu araçlarda her Arvento müşterisinin en fazla 20 aktif cihazı için geçerli.

Kampanyaya katılmak için Arvento araç takip yazılımı veya mobil uygulaması üzerinden giriş yaptıktan sonra “Kampanyaya Katılım Sağlamak İstiyorum” butonunun tıklanması ve açılan pencerede gerekli bilgileri girdikten ve ilgili alanları onayladıktan sonra, cep telefonuna gelen SMS mesajı ile en yakın Otopratik noktasına gitmek yeterli.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.