Auto King’ten indirimli kampanya

Auto King’in, yüzde 95’i son kullanıcının kullanımına uygun oto bakım ve temizlik ürünleri 56 servis noktasında, market.autoking.com.tr adresinde ve tüm e-ticaret sitelerinde satışa sunuluyor. 

SEKTÖRDE 20’inci yılını dolduran lider oto bakım, mekanik ve onarım markası Auto King’in, yüzde 95’i son kullanıcının kullanımına uygun oto bakım ve temizlik ürünleri 56 servis noktasında, market.autoking.com.tr adresinde ve tüm e-ticaret sitelerinde satışa sunuluyor.

SON KULLANICIYA UYGUN ÜRÜNLER

Oto bakım, mekanik ve onarım alanının lider markası Auto King, yaygın servis ağı ve avantajlı hizmetlerinin yanı sıra, yüzde 95’i son kullanıcı tarafından kullanabilen oto bakım ve temizlik ürünlerini, 56 servis noktasının yanı sıra, market.autoking.com.tr adresinde satışa sunuyor. Ayrıca Trendyol, n11, hepsiburada, pttavm, çiçeksepeti, pazarama, hopishop gibi pek çok e-ticaret sitesinde de ürünlere erişim imkânı veriyor. Kendi sitesinde king15 kodu ile yüzde 15 indirim fırsatı da sunan Auto King, dünyanın ve teknolojinin yaşadığı evrimi göz önünde bulundurarak, çağa uyum sağlıyor.

2022 HEDEFİ AKARKAYIT İSTASYONLARINDA YER ALMAK

A’dan Z’ye birçok oto bakım ve temizlik ürünlerinin satışını gerçekleştiren Auto King, 2022 yılı içerisinde akaryakıt istasyonları ve marketlerde de yerini almayı hedefliyor. Marka ayrıca, ürün portföyüne yenilerini eklemeyi ve oto bakım ve temizlik ürünlerine ek olarak oto aksesuar ürünlerini de listeye dâhil etmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.