GenelKampanyalarLansman/YenilikOto Teknoloji

Nissan Finans Services hizmette

Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem, 1 Nisan’da faaliyete başlayan NFS için, “Müşterilerimize tek tip ödeme planı önermek yerine müşterilerimizin kullanacağı krediyi en uygun nasıl ödeyebileceğine dair çözümler üreteceğiz” dedi.

NISSAN Türkiye, Garanti BBVA iş ortaklığı ile Nissan bayileri ve müşterilerine kolay başvuru imkanı, hızlı değerlendirme süreçleri, rekabetçi koşullar sunacağı Nissan Financial Services’i (NFS) hayata geçirdi.

Nissan’dan yapılan açıklamaya göre, 1 Nisan 2023 itibarıyla Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Nissan Financial Services, kişilere özel ödeme planı, minimum formalite ve sürekli değişkenlik gösteren pazar koşullarında sonuç odaklı hizmet anlayışı ile sektörde diğer rakiplerinden farklılaşmayı amaçlıyor.

Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem

‘RAKİPLERİMİZE GÖRE DAHA CAZİP SEÇENEKLER SUNACAĞIZ’

Açıklamada görüşlerin yer verilen Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem, bugün, sektörde hizmet veren rakiplere göre daha uygun ve geniş finansman seçenekleri ile Nissan sahibi olmak isteyen herkese hitap edecekleri bir iş birliğine imza attıklarını belirtti.

Ghanem, şunları kaydetti: “Garanti BBVA ile yaptığımız iş birliği sayesinde bize başvuracak müşterilerimiz ile bire bir ilgilenerek finansman ihtiyaçlarını tespit edeceğiz. Müşterilerimize tek tip ödeme planı önermek yerine müşterilerimizin kullanacağı krediyi en uygun nasıl ödeyebileceğine dair çözümler üreteceğiz. Onları dinleyerek ihtiyaçlarını tespit edeceğiz, ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun kredi paketlerini oluşturarak, onları mutlu edecek pratik ve hızlı çözüm sunacağız.”

Ghanem, otomotiv sektöründe istikrar ve fark oluşturmayı hedeflediklerini belirterek, hızı ve istikrarlı duruşu ile Nissan Financial Services’in en fazla tercih edilen finansman çözümlerinden biri olmayı hedeflediğini açıkladı.

‘YETKİLİ SATICININ ARAÇ SATIŞ SÜRECİ KOLAYLAŞACAK’

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Murat Çağrı Süzer ise Nissan Türkiye ile gerçekleştirdikleri iş birliği sayesinde, bayiden Anında Kredi (BAK) sistemimiz aracılığıyla yetkili satıcıların araç satış sürecini oldukça kolaylaştıracaklarını belirtti.

Süzer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Böylece Nissan Yetkili Satıcıları minimum operasyonel iş yüküyle müşterilerine hızlı ve otomatize bir kredi süreci deneyimi sunacaklar. Sektörde fark yarattığımız BAK sistemiyle, müşterilerimiz tüm işlemleri Garanti BBVA şubelerine gitmeye gerek kalmadan tek seferde, tek noktada tamamlamanın ve taksitli ödemenin konforunu yaşarken maksimum 30 dakikada para transferi dahil kredi kullanabiliyor.

Garanti BBVA olarak, bireysel ve tüzel müşterilerimiz için şubelerimizden, garantibbva.com.tr üzerinden, 444 OTOM telefon hattından ve BAK sistemimiz aracılığıyla müşterilerimize binek ve ticari taşıt kredisi finansmanı sunuyoruz. Tüketici finansmanı ihtiyaçlarına göre sunduğumuz finansal ürünleri, tüketicilerimizin değişen beklentilerine göre yenilemeye devam ediyoruz. Sektör bütününde farklı ihtiyaçlara çözümler sunmak amacıyla yenilikçi ürünler geliştirmek üzere çalışıyoruz.”

NFS’DEN LANSMANA ÖZEL %0 FAİZLİ KAMPANYALAR

Nissan Qashqai’nin elektrikli sürüş deneyimi sunan e-POWER teknolojisine sahip versiyonu 280 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanıyla sunuluyor.

Hafif hibrit (mild hybrid) versiyonuna sahip benzinli Nissan Qashqai modeli için ise 240 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı Skypack ve üzeri donanımlarda geçerli.

Kampanya kapsamında sıfır faizli kredi imkanından yararlanmayacak müşteriler için tüm Nissan Qashqai modellerinde 40 bin TL geri ödeme fırsatı da bir diğer cazip ödeme seçeneği olacak.

D-SUV segmentinin fark yaratan oyuncusu Yeni Nissan X-Trail için ise cazip ödeme koşulları Nissan Financial Services kampanyasında dikkat çekiyor. Hafif hibrit (mild-hibrit) Nissan X-Trail için 320 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz veya 50 bin TL geri ödeme imkanı sunuluyor.

Yeni Nissan X-Trail’in eşsiz e-4ORCE 4 tekerden çekiş gücüne sahip elektrikli modeli için ise 50 bin TL geri ödeme imkanı sunuyor.

Nissan Juke 120 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz ile Nissan Yetkili Satıcılarındaki yerini aldı. Juke almak isteyenler sıfır faizli kredi kampanyası yerine 15 bin TL’lik geri ödeme fırsatından yararlanabilecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir