GüncelKampanyalarOto Teknoloji

Yeni MG ZS EV alacaklara destek

MG, %100 elektrikli yeni MG ZS EV satın alan müşterilerine özel avantajlı Wallbox fiyatlarına ek olarak Nisanda düşük faizli kredi ve takas desteği sunuyor. Yeni ZS EV için 250 bin TL’ye kadar 12 ay vade ile %0,99 faiz oranına sahip kredi fırsatı ve 50 bin TL takas desteği sunuluyor.

TÜRKİYE’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen ve İngiliz otomobil markaları arasında 2022 yılını “Lider” olarak tamamlayan MG, ürün gamını genişletmeye ve satışlarını artırmaya devam ediyor.

Son yıllarda özellikle elektrikli araçlarda öncü bir rol oynayan MG, yükseltilen batarya kapasitesi ile şehir içi kullanımlarda menzili 591 km’ye ulaşan, açılabilir panoramik cam tavan, MG Pilot teknolojik sürüş destek sistemi, kablosuz telefon şarjı, 360° kamera, V2L araçtan araca şarj özelliği, karbon fiber ön konsol, sportif kırmızı dikişli koltuklar gibi premium özellikleri standart olarak sunan, %100 elektrikli yeni ZS EV’nin Luxury donanımlı versiyonunu da geçtiğimiz ay satışa sunmuştu. MG, Nisan ayında sunduğu satın alma fırsatlarıyla da ayrıca dikkat çekiyor.

KREDİ VE TAKAS AVANTAJI

5 yıldızlı Euro NCAP güvenliği ile dikkat çeken yeni ZS EV modelini satın almak isteyen herkes, Nisan ayı boyunca %0,99 faiz oranına sahip 12 ay vadeli 250 bin TL kredi ve 50 bin TL takas desteğinden faydalanabilecek. Doğan Trend Otomotiv, önceki nesil ZS EV sahipleri için MG ValueGuard “Değer Koruma Programı” kapsamında takas desteğini 100 bin TL’ye çıkartırken aynı zamanda 12 ay vade ile 0,99 faizli 250 bin TL kredi imkanı da sunuyor. Ayrıca %100 elektrikli yeni MG ZS EV satın alan müşteriler özel Wallbox fiyatlarından faydalanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir