Bir efsane daha Lego dünyasında

LEGO® Group, hız tutkunlarının beğenisini kazanacak en yeni modeli LEGO® Technic™ Ferrari 488 GTE “AF Corse #51″i LEGO severlerle buluşturdu.  

LEGO® Technic™ Ferrari 488 GTE “AF Corse #51”, etkileyici tasarım öğeleriyle, Ferrari’nin gerçek modelini anımsatıyor. Modelin özgün özellikleri arasında, ön ve arka süspansiyon, aerodinamik kıvrımlar, hareketli pistonlara sahip bir V8 motor ve ikonik “Şahlanan At” amblemi ile süslenmiş bir direksiyon bulunuyor. Efsanevi tasarım; orijinal yarış numarası, sponsor çıkartmaları ve benzersiz üç renkli boyaması ile mükemmel bir görünüm kazanıyor.

LEGO® hayranları ve motor yarışlarına ilgi duyanlar için tasarlanan, 48 cm uzunluğundaki model, 1.677 LEGO® Technic yapım parçasından üretildi. Ferrari iş birliği ile tasarlanan ilk LEGO® Technic modeli olan LEGO® Technic ™ Ferrari 488 GTE “AF Corse #51”, iki marka arasında 15 yıldan fazla süredir devam eden ortaklığın son ürünü olarak öne çıkıyor. 18 yaşından büyük Ferrari tutkunlarının çok seveceği LEGO® Technic™ Ferrari 488 GTE “AF Corse #51”, 1 Ocak 2021’den itibaren LEGO.storeturkey.com.tr ve LEGO® Certified Store mağazalarında satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.