Genel

Chery’nin kullanıcı etkinlikleri İzmir’de

Chery, dünya genelinde 150 farklı noktada 9 bini aşkın kullanıcısıyla buluştuğu “With Chery With Love” (WCWL) etkinliklerini Türkiye’de de düzenlemeye devam ediyor. Etkinliğin İstanbul’dan sonraki adresi İzmir oldu. İzmir’deki etkinlikte katılımcılar keyifli saatler geçirdi.

ÇİN’in en büyük otomotiv üreticisi Chery, tüm dünyada gerçekleştirdiği “With Chery With Love” (WCWL) etkinliklerinin ilk ikisini İstanbul’da düzenlemesinin ardından, Türkiye’deki diğer şehirlere de yayacağı organizasyonun üçüncüsünü İzmir’de, Parc Ceremonie Kilizman’da yaptı. 25 farklı Chery TIGGO 8 PRO modelinin sahipleri, aileleri ve yakınlarından oluşan 70 kişilik etkinlikte, Chery Türkiye’nin davetlisi olarak keyifli bir gün geçirdiler. Birbirinden lezzetli ikramlar, ailece oynanabilen oyunlar ve etkinlikler ile Chery kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşayan katılımcılar, aynı markayı tercih etmiş kişilerle de tanışarak yeni dostluklar kurdular.

Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan; “Kısa sürede ulaştığımız yüksek satış adetlerimiz, dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de markamıza olan ilgiyi gösteriyor. Chery Türkiye olarak, kamuoyundan takdir gören ürünlerimizi sadece satmakla yetinmiyor, müşterimizle bir araya gelerek, aileleriyle ve sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirerek yeni dostluklar kuruyoruz. Kullanıcı memnuniyeti ve deneyimini en yüksek seviyede tutma hedefimize dair etkinliklerimizi diğer illerimize de yaymayı planlıyoruz” dedi.

ÜÇÜNCÜ CHERY ETKİNLİĞİ İZMİR’DE

Mart 2023’ün son günlerinde, 3 farklı SUV modeliyle Türkiye pazarına güçlü bir giriş yapan Chery, kısa zamanda yüksek satış adetlerine ulaşırken, binek otomobil pazarında da ilk 10 marka arasındaki iddiasını artırdı. Satış ve satış sonrası hizmetlere yapılan yatırımlar, özel kullanıcı etkinlikleriyle de destekleniyor. İstanbul’daki ilk iki etkinliğin ardından İzmir’de üçüncüsü düzenlenen “With Chery With Love” (WCWL), önümüzdeki dönemlerde diğer şehirlerdeki Chery sahiplerini ve potansiyel kullanıcıları da ağırlamaya hazırlanıyor. Müzik, ikramlar ve eğlenceli aktivitelerle Chery, kullanıcılarını bir araya getirerek hem markaya olan bağı geliştiriyor hem de yeni dostlukların kurulmasını sağlıyor.

WCWL İLE CHERY ALGISI GELİŞİYOR

Chery’nin küresel pazarda hızla gelişim kaydetmesinin tek nedeni rasyonel yönden “Teknoloji Tabanlı Girişim” konusuna odaklanması değil; markanın aynı zamanda algısal açıdan kullanıcı iletişimine çok fazla önem vermesi olarak değerlendiriliyor. Chery her zaman kullanıcıların sesine kulak veriyor, müşterilerin duygularını önemsiyor ve kullanıcı deneyimini sürekli iyileştiriyor. Birlikte yaratma, kazan-kazan ve kullanıcılarla ortak ilerleme değer konsepti altında “With Chery With Love” (WCWL) otomobil sahibi platformu kuruldu. Bu, Chery’nin kullanıcılarla daha yakın bir bağ kurmasına ve daha fazla kullanıcıyla büyüyen bir ekolojide birlikte değer yaratma fırsatına olanak tanıyor.

FARKLI ÜLKELERDE DE YAPILIYOR

2023 itibarıyla WCWL, dünya genelinde 150’yi aşkın etkinlik gerçekleştirdi. Bu etkinlikler, Rusya, Orta Asya, Brezilya, Şili, Meksika, Peru, Kazakistan, Irak, Bahreyn, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Mısır, Güney Afrika ve Ekvador gibi ülkelerdeki müşterilere yönelik olarak düzenlendi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir