GenelTicari Araçlar

Citroen Holidays ile karavanda da teknoloji

Citroen, 3 Eylül tarihine kadar sürecek Düsseldorf Karavan Fuarı’nda Citroen Type Holidays tanıtımını gerçekleştirerek farklı bir seyahat deneyimi sunuyor.

AVRUPA‘daki en büyük ikinci motokaravana dönüşüme uyumlu araç tedarikçisi konumundaki Citroen, dünyanın önde gelen karavan etkinliklerinden biri olan Düsseldorf Karavan Fuarı’nda, Type Holidays ismindeki aracını tanıttı. Her zaman özgürlük ve konfor fikrinden ilham alan Citroen, hızla büyüyen bu pazara olan bağlılığını SpaceTourer üzerinden geliştirilen konsept ile gösteriyor. Konsept, ikonik Citroen Type H ile modern SpaceTourer’ı bir araya getiriyor. Yakın zamanda Avrupa’daki Citroen yetkili satıcılarında devreye alınacak “Holidays” isimli yeni ürün gamıyla, yeni bir iç mekan düzenlemesi programı da sunulmaya başlanıyor.

KARAVANDA GERÇEK UZMANLIK

Citroen, kurulduğu günden bu yana ulaşım özgürlüğünü destekleyen popüler bir marka oldu. Marka her zaman, özgürlük ve eğlence ile eş anlamlı, pratik, zekice uygulanmış ve ulaşılabilir modeller geliştirme yönleriyle öne çıktı. Citroen, karavan, konaklama ve kamp aktivitelerini barındıran araç pazarının en köklü ve önemli oyuncularından biri olmayı sürdürüyor. Citroen aynı zamanda motokaravan’a dönüşüme uyumlu araç tedariği konusunda Avrupa’nın en büyük ikinci üreticisi konumunu koruyor. Citroen, İtalyan karoser üreticisi Caselani imzalı Type H görünümündeki bir SpaceTourer ile bu mirasını sergiliyor. Citroen ile uzun yıllara dayanan ortaklığı bulunan Caselani, marka ile farklı türde “Neo-Retro” gövde tasarımlarına imza atıyor ve “Van Life” için farklı bir seyahat şekli sunuluyor. Kalabalığın arasından sıyrılan “Type Holidays” modeliyle benzersiz bir deneyim yaşanıyor. Eşsiz tasarımı ve gri rengi kadar, Citroen’in efsanevi Type H’si ile ünlü, “Tube” lakaplı araca bir saygı duruşu sergileniyor.

MODERN TASARIM

SpaceTourer’ın modern tasarımı, tek başınıza veya başkalarıyla, tüm kısıtlamalardan uzak, farklı ve konforlu bir seyahat deneyimine davet ediyor. Citroen, daha önce de Hyphen, Rip Curl ve The Citroenist gibi konsept araçlarla karavan alanındaki gücünü göstermişti. Günümüzde Citroen, bu başarılarının üzerine inşa ettiği ve aynı zamanda da büyüyen karavan pazarındaki etkinliğini genişletmeyi ve güçlendirmeyi planlıyor.

KAPALI OTOPARKLARA DA GİREBİLİYOR

Özgürlük ve doğa tutkunları, kapıyı açıp yatağından muhteşem bir manzara seyretmek isteyenler ve hem bağımsızlığını hem de bütçesini düşünenler için Citroen Type Holidays uygun bir çözüm sağlıyor. Pek çok kişi karavan hayatına geçiş yaparken, neredeyse diledikleri her yere gidebiliyor. Yüksekliği sadece 2 metrenin altında olan Type Holidays, gerek şehir içindeki otoparklarda gerekse de plajlardaki park alanlarında rahatlıkla yer alabiliyor. Bu sayede tüm yıl boyunca günlük olarak da kullanılabiliyor. Avrupa’da her yıl yaklaşık 90 bin adet yeni araca denk gelen bu segment, tüm konaklama tipi araçlarının yarısından fazlasını oluşturuyor. “Van Life”, rekabetçi bir bütçeyle tüm konfor gereksinimlerini kapsayacak şekilde sınırsız seyahat özgürlüğü sunmasıyla özellikle gençler arasındaki popülerliğini artırıyor.

SPACETOURER’A AİT ÖZEL DONANIMLAR

“Van Life” başarısını, yerleşim ve konfor açısından kat ettiği gelişmelere borçlu. Bu araçla, “Glamping” trendine uygun olarak kamp yapmak artık çok daha şık bir deneyime dönüşüyor. Citroen Type Holidays, Citroen SpaceTourer’ın ferahlık, konfor, sessiz çalışma karakteri, kolay erişim ve havadar iç mekan için iki sürgülü yan kapı, bağımsız açılan bagaj kapağı camı ve daha bir çok avantajı bünyesinde barındırıyor. Şehrin kargaşasından arzu ettikleri sürede uzaklaşmak ve diledikleri zaman da geri dönmek isteyen dört kişinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi Citroen Type Holidays sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir