Yeni ürünlerini 46 ilde tanıtacak

Delphi Technologies ekipleri, yaklaşık altı ay boyunca sürecek etkinlik kapsamında toplamda 46 ilde bulunan perakendeci ve bağımsız servislerle buluşmayı hedefliyor. Uzun soluklu bu etkinlikte, markanın ürün yelpazesi hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşılacak.

BORGWARNER çatısı altında, otomotiv üreticileri için geleceğe yönelik çözümler geliştiren Delphi Technologies, Türkiye genelinde önemli bir etkinliğe imza atıyor. Delphi Technologies, zengin ürün yelpazesi ile son yıllarda elde ettiği başarıyı bir adım ileriye taşımayı hedefliyor. Otomotiv üreticileri için geleceğe yönelik çözümler geliştiren şirket, motor yağları başta olmak üzere fren spreyi, fren sıvısı ve antifriz ürünlerini bünyesinde barındıran D markalı ürün ailesinin yanı sıra fren, ön takım, araç elektroniği, filtre, yakıt pompası, arıza tespit cihazlarının aralarında bulunduğu geniş ürün yelpazesini daha yakından tanıtmak amacıyla Türkiye yollarına çıktı. Bu kapsamda iki ayrı ekip, Delphi Technologies logolu araçlarla Türkiye genelinde belirlenen perakendeci ve bağımsız servisleri ziyaret ederken, Delphi Technologies ürün yelpazesinin sunduğu avantajlar hakkında kullanıcıları bilgilendiriyor.

46 ŞEHİRLİK TANITIM MARATONU

Yalova’dan başlayan tanıtım turu maratonu kapsamında; Adana, Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova ve Zonguldak olacak şekilde Türkiye’nin dört bir yanında yer alan 46 şehir, 100 yerleşim merkezinde tanıtım aktiviteleri gerçekleştirilecek.

TOPLAMDA ÜÇ TUR DÜZENLENECEK

İki ekibin ayrı rotalarda sürdüreceği etkinlik; toplam üç turun gerçekleştirilmesinin ardından sona erecek. Birinci turda; perakendeci ve bağımsız servisler ziyaret edilerek, Delphi Technologies ürün yelpazesinin sunduğu avantajlar hakkında servislere bilgiler verilecek. Ayrıca proje dahilinde müşterilerden gelen öneri ve yorumları içeren raporlar hazırlanacak. Ekipler, marka görsellerinin yanı sıra ürün tanıtım broşürlerini ve promosyon ürünlerini de ziyaret ettikleri tüm noktalarla paylaşacak. Ziyaretlerin ardından toplanan bilgi ve geri bildirimlerden yola çıkarak bölgelere özel çözümler geliştirilecek. Bu çözümler dahilinde çeşitli kampanyalar hazırlanacak. Etkinliğin ikinci turunda da yeni noktaların yanı sıra ilk turda ziyaret edilen servislere de tekrar gidilerek bölgelere özel düzenlenen kampanyaların ayrıntıları paylaşılacak. Etkinliğin üçüncü turunda ise ziyaret noktalarının kampanya katılımları kontrol edilerek, kampanyalar dahilinde belirlenen hediye çekleri sahiplerine teslim edilecek.

HER İHTİYACA UYGUN D MOTOR YAĞI SERİSİ

Delphi Technologies Satış Sonrası’nın ‘D’ ürün portföyündeki 1, 4, 5, 7 ve 10.5 litrelik hacimlere sahip D motor yağı serisi; her yaştan araç ve markaya yönelik çözümler sunan geniş ürün yelpazesiyle profesyonelliğini tamamlıyor. Tam sentetik motor yağları, araç üreticilerinin zorlu teknik standartlarını karşılıyor ve egzoz gazı arıtma sistemleriyle donatılmış olanlar da dahil olmak üzere çok sayıda çevre dostu ve yenilikçi motorda kullanılabiliyor. Seri, mevcut ürün gamıyla; piyasada bulunan benzinli ve dizel olmak üzere tüm otomobil ve hafif ticari markalarının yaklaşık yüzde 70’inin yağ gereksinimlerini karşılıyor. ‘D’ ürün portföyündeki yarı sentetik motor yağları ise büyük araçların gerektirdiği yüksek performans standartlarını da karşılayarak tarım ve inşaat sektörlerinde yer alan araçlardaki tüm 4 zamanlı dizel ve benzinli motorlara yağlama çözümleri sunuyor.

‘D’ motor yağı ürün portföyü, ‘D’ Prestige Super Plus D-G C2/C3 5W-30, ‘D’ Prestige Plus DF A5/B5 5W-30, ‘D’ Prestige Super Plus D-VR C2/C3 5W-30, ‘D’ Prestige Super Plus D-EC C2/C3 5W-30 ve ‘D’ Prestige 10W-40 dahil olmak üzere Delphi Technologies tarafından üretilen 5 farklı 5W-30 ve 10W-40 viskoziteye sahip ürünlerden oluşuyor. Delphi Technologies bünyesinde geliştirilen ‘D’ motor yağlarının yanı sıra, yine ‘D’ ürün gamı içerisinde; ‘D’ Uzun Ömürlü Kırmızı Antifriz, ‘D’ Dört Mevsim Mavi Antifriz, ‘D’ Fren ve Debriyaj Temizleyici Sprey ve DOT3 ve DOT4 Fren ve Debriyaj Sıvıları dahil olmak üzere zengin bir sıvı çeşitliliği bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.