GenelTicari Araçlar

Enerjisa Enerji ve TEMSA’nın ‘Oyungezer’i Hatay’da

Enerjisa Enerji’nin, TEMSA’nın otobüsten dönüştürdüğü “Oyungezer” adlı oyun merkezi Hatay ve İskenderun konteyner kentlerinde çocukların hizmetinde.

ENERJİSA Enerji’nin, otobüs üreticisi TEMSA’nın sağladığı otobüsü oyun merkezine dönüştürdüğü “Oyungezer”, depremden etkilenen Hataylı çocukların hizmetine girdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Enerjisa Enerji ve TEMSA, şubat ayında gerçekleşen ve ağır kayıplara neden olan depremlerin açtığı psikolojik yaraların sarılması için önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.

Bu kapsamda otobüsten dönüştürülen “Oyungezer” adlı oyun merkezi Hatay ve İskenderun konteyner kentlerinde hizmete açılıyor.

‘HATAY’A DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar

Açıklamada görüşlerine yer verilen Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar, depremin ve sonuçlarının hiçbir zaman gündemlerinden çıkmayacağını belirterek, “Depremin yaşandığı ilk günden beri bölgenin yaralarının sarılması için var gücümüzle çalışıyoruz. Tüm şirketlerin elini taşın altına koymaya çalıştığı bu dönemde bizi diğer şirketlerden ayrıştıran bir unsur var. Burası bizim operasyon bölgemiz ve biz burada misafir değiliz. Hatay’a destek olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Etkin kaynak kullanımı ile yatırımlar yaptıklarını ve bölgenin kalkınması için çalıştıklarını vurgulayan Pınar, depremzede çocukların güvenli ve keyifli vakit geçirecekleri bir alanın onların psikolojisi için oldukça önemli olduğunu aktardı.

TEMSA CEO’su Tolga Kaan Doğancıoğlu

TEMSA CEO’su Tolga Kaan Doğancıoğlu da deprem felaketinin ilk gününden bu yana sahada olduklarını ve tüm yaralar sarılıncaya kadar sahada olmaya devam edeceklerinin altını çizerek, şunları kaydetti: “Yaptığımız tüm yardımların yanında, deprem bölgesinde hayata geçirdiğimiz projelerle, bölge insanının yanında olduğumuzu onlara hissettirmeye gayret ediyoruz. TEMSA olarak bugüne kadar 130 binden fazla araç ürettik. Bu araçlarımız içerisinde, çocuklar için tasarladığımız bu otobüs, şüphesiz ki bugüne kadar TEMSA imzası taşıyan en özel araçlar arasındaki yerini aldı.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir