Filo Kiralama/İkinci ElGenelKampanyalarTicari Araçlar

Otokar’ın ‘Servis Günleri’nde cazip fırsatlar

16 Ekim – 18 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek kampanya kapsamında Otokar ticari motorlu araç sahipleri işçilik, yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parçalarda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanıp, araçlarını soğuk kış günlerine hazırlayacak.

OTOKAR, bu yıl da ticari araç sahiplerinin beklediği “Servis Günleri” kampanyasını duyurdu. Bu yıl 16 Ekim-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek kampanya kapsamında Otokar ticari motorlu araç sahipleri işçilik, yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parçalarda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanıp, araçlarını kış günlerine hazırlayacak.

Türkiye genelindeki yaygın servis ağıyla kullanıcısına satış sonrasında düşük bakım giderleri ve uygun parça maliyeti sunarak ticari araç sahiplerinin yükünü her daim hafifleten Otokar’ın kazandıran “Servis Günleri” kampanyası 18 Kasım’a kadar devam edecek.

Ticari araç sahipleri kampanya kapsamında işçilik, yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parçalarda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanacak.

Ticari araç sektöründe 60 yıllık deneyimiyle ürettiği araçları 5 kıtada 60’tan fazla ülkeye ihraç eden Otokar bu yılki “Servis Günleri” kampanyasında müşterilerine özel fırsatlar sunacak. Periyodik bakımı Otokar yetkili servislerde yaptıran müşterilere check-up ücretsiz verilecek. Ayrıca, garanti sonrası araçlar için Otokar Filtre Kitleri özel avantajlı fiyatlarla sunulacak.

Türkiye genelinde kampanyaya katılan yetkili servislerde geçerli olan avantajlı Servis Günleri’nden faydalanmak için sadece randevu alınması yeterli olacak.

Kullanıcılar en yakın Otokar servisleri, www.otokar.com.tr adresi ve Otokar APP’ten randevu alabilirken, 444 6 857 numaralı Otokar Müşteri Hattı’ndan 7 gün 24 saat detaylı bilgi alabilecek.

Android ve iOS telefonlar için geliştirilen Otokar mobil uygulama ile tüm Otokar müşterileri kampanya dahil tüm duyurulara anlık erişebilecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir