Filo Kiralama/İkinci ElGenelOto Teknoloji

RS Otomotiv’den bir ilk daha

“Yeni Nesil Mini Onarım” sloganını motto edinen RS Boyasız Onarım; boyasız hasar onarımı, çizik onarımı, tuş takımı restorasyonu hizmetlerini tek çatı altında sunarak 64 bayisi ile satış sonrası hizmetler alanına güçlü bir giriş yapıyor.

RS Otomotiv Grubu, ülkemiz otomotiv sektörüne yeni yatırımlar yapmaya hız kesmeden devam ediyor. Özellikle son yıllarda gerçekleşen dolu afetlerinde on binlerce aracın dolu hasarı onarımını gerçekleştirerek boyasız onarım teknikleri konusunda hem Türkiye’de hem de dünyada sayılı şirketlerden biri haline gelen RS Otomotiv Grubu, edindiği tecrübelerle RS Boyasız Onarım markasını sektöre kazandırıyor.

RS BOYASIZ ONARIM

Yüzde yüz yerli ve milli şirket RS Otomotiv Grubu, yeni şirketi RS Boyasız Onarım ile sektörde mini onarım hizmetini farklılaştırmayı hedefliyor.  “Yeni Nesil Mini Onarım” sloganını motto edinen RS Boyasız Onarım; boyasız hasar onarımı, çizik onarımı, tuş takımı restorasyonu hizmetlerini tek çatı altında sunarak sektöre 64 bayisi ile güçlü bir giriş yapıyor. Son yıllarda yaşanan dolu afetlerinde on binlerce aracın dolu hasarını boyasız onarım teknikleriyle onararak önemli bir tecrübeye ulaşarak Türkiye’de ve dünyada sayılı şirketlerden birisi konumuna ulaşan grup, bu alandaki tecrübelerini RS Boyasız Onarım ile sahaya aktaracak.

RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı

‘CİDDİ TASARRUFLAR SAĞLAYACAĞIZ’

Sektörde yine bir ilki gerçekleştirerek mobil araçlar ile araç sahiplerine adresinde hizmet vereceklerini kaydeden RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Grubumuz kuruluşundan bugüne yenilikleri her zaman farklı hizmet anlayışı ile getirdi ve getirmeye devam edecek. RS Boyasız Onarım ile mini onarım hizmetini farklılaştıracağız. RS Boyasız Onarım’ın mobil parça onarım hizmeti ile de 13 yıllık tasarruf geleneğimizi bozmayarak sigorta sektörüne çok ciddi tasarruflar sağlayacağız. ” dedi.

RS Boyasız Onarım Başkanı Eray Afet ise, “Hizmet konularımızda Türkiye’de irili ufaklı firmalar var ancak kurumsal, yaygın ve garantili bir şekilde bu hizmetleri sunan ikinci bir yapı bulunmuyor. Seçilen bayilerimizin kendi illerinde hizmet konularımızda ehil olmalarını ve getirdiğimiz Mobil Araç ile Yerinde onarım hizmeti ile sektörde fark yaratmayı amaçlıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir