GenelKampanyalarTicari Araçlar

Stellantis Türkiye’den cazip periyodik bakım paketleri

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, periyodik bakımın önemine dikkat çektiği ve yoğun talep gören bakım kampanyalarına eylül ayında da devam ediyor.  

STELLANTIS Türkiye Parça ve Servisler, yaz aylarının sona erdiği ve tatil sonrası eve dönüş yolculuklarının başladığı bu dönemde, aracını sonbahara ve yaklaşan kış şartlarına hazırlamak isteyen müşterilerine özel periyodik bakım kampanyasını devreye aldı. Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, eylül ayı sonuna kadar devam edecek yeni kampanyasıyla, sonbaharda değişken hava şartlarında aracında aynı konfor ve güvenliği sağlamak isteyen araç sahiplerini yetkili servislere davet ediyor. Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, tüm Citroën, Opel ve Peugeot modellerinin dahil edildiği kampanya kapsamında, araç yaşına göre periyodik bakım hizmetini uygun fiyatlarla sunuyor.

PERİYODİK BAKIMLAR 2 BİN 499 TL’DEN BAŞLIYOR

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’in sağladığı periyodik bakım paketleri 2 bin 499 TL’den başlıyor. Buna göre, 0-3 yaş aralığındaki Peugeot sahipleri 3 bin 299 TL’den, 3 yaş ve üzeri Peugeot araç sahipleri ise 2 bin 499 TL’den başlayan fiyatlarla yetkili servislerde periyodik araç bakımlarını gerçekleştirebiliyor. Citroën’de 0-3 yaş araçlar için 3 bin 449 TL, 3 yaş ve üzeri Citroën araçlar için 2 bin 499 TL gibi fiyatlar öne çıkıyor. Opel’de ise 0-3 yaş araçlarda 3 bin 999 TL, 3 yaş ve üzeri araçlar için ise 3 bin 799 TL’den başlayan fiyatlar; 7 yaş üzeri bir Opel’e sahip olan tüm sürücüler ise model bağımsız olarak araçlarının periyodik bakımını Stellantis Türkiye’nin güvencesindeki Eurorepar yedek parçalarıyla 3.299 TL’ye yaptırabiliyor.

Post-production : Astuce Productions

Tüm bu markalarda, müşteriler bakım sonrası 1 yıl boyunca Yol Yardım hizmetlerinden ücretsiz yararlanma fırsatını yakalıyor. Üstelik ödemelerinde Bonus kredi kartını tercih eden müşteriler peşin fiyatına 6 taksit kampanyasında da faydalanıyor.

Markaların web sitelerinden zahmetsizce servis talebi yapabilen araç sahipleri, zamanları kısıtlı ise ücretsiz vale hizmeti talebinde de bulunabiliyor. Stellantis Parça ve Servisler, tüm Peugeot, Citroën ve Opel modelleri için periyodik bakımlarda Total Energies motor yağlarını tavsiye ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir