Kartal’a şarj edilebilir Volvo’lar

2030 yılına kadar tamamen elektrikli bir otomobil şirketi olmayı hedefleyen Volvo, üç yıldır destek verdiği Beşiktaş Kulübü’ne şarj edilebilir yeni araçlarını teslim etti.

BEŞİKTAŞ Kulübünün sponsorları arasında yer alan Volvo, şarj edilebilir yeni araçlarını düzenlenen lansmanla siyah-beyazlı kulübe teslim etti.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya siyah-beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyeleri Fatih Avşar, Enis Ulusoy, teknik direktör Sergen Yalçın, futbolcular ile Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Magnus Boman katıldı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Magnus Boman.

VOLVO’YA DESTEĞİ İÇİN TEŞEKKÜR

Toplantıda bir konuşma yapan Ahmet Nur Çebi, “Sporun, futbolun bir şov haline geldiği dünyada sponsorların önemi her geçen gün artmaktadır. Sponsorlarıyla yürüyen kulüplerin aldıkları desteklerle daha başarılı oldukları malumdur. Üç yıldır bize sponsorluk yapan ve araçlarıyla destek veren, ekonomik destek sağlayan Volvo’ya teşekkür ediyorum. Volvo dünyanın en sağlam araçlarından biri. Son zamanlarda çevre kirliliği, iklimdeki sıkıntılar üzerinde de sorumluluk sahibi ve dünyamızın geleceğinin nasıl olacağı belli olmadığı bir dönemde elektrikli araçlarla dünyamıza destek veriyor. Volvo’ya dünya insanları adına bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi ki destek oldunuz. 3 yılın üstüne devam ediyoruz. Umarım uzun yıllar daha beraber oluruz.” diye konuştu.

Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Magnus Boman

3 YILDIR KARTAL’IN PARTNERİ

Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Magnus Boman ise şunları kaydetti: “Üç yıldır devam eden premium partnerliğimize yeni bir boyut kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. İlk senemizde sadece bir otomobil değil yaşam tarzı sunacağımızı söylemiştik. Biz insan odaklı bir markayız. Yolcularımızı ve etrafımızdaki insanları önemsiyoruz. İklim değişikliği çalışmalarımızın ana başlıklarından biri. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için otomotiv sektörüne büyük sorumluluk düşüyor. Volvo olarak gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. Sorunun bir parçasıysak, çözümün de bir parçası olmalıyız. 2030 yılına kadar tamamen elektrikli bir otomobil şirketi olmayı planlıyoruz. Bizimle aynı kaygıları paylaşan Beşiktaş’a şarj edilebilir araçlarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.