Güncel

2plan, klasik araç tutkunlarını müzayedede buluşturdu

2plan Terminal’de üçüncüsü düzenlenen Klasik Araç Müzayedesi’nde kıyasıya rekabet yaşandı. 2plan İcra Kurulu Başkanı Orhan Ülgür, “Klasik araç tutkunlarını bir kez daha buluşturmaktan memnunuz” dedi.

2plan, yenilikçi yaklaşımlarıyla klasik araç tutkunları ve son kullanıcıya yönelik açık artırmalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda ikincisi gerçekleştirilen ve yoğun ilgi gören Klasik Araç Müzayedesi’nin bir yenisi daha düzenlendi. Klasik araç tutkunlarının ve koleksiyonerlerin yoğun katılım gösterdiği müzayede, hem fiziki hem de eş zamanlı telefon bağlantısı katılımı ile yapıldı.

‘TERMİNAL’ KONSEPTİ

2plan tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan benzersiz “Terminal” konseptinde yoğun bir katılımla gerçekleştirilen müzayedede kıyasıya bir rekabet yaşandı. Klasik araç severlerin eşliğinde 1 saat süren açık artırmanın sonunda toplam satış değeri 19 milyon 405 bin TL olan klasik araçlar yeni sahipleri ile buluştu.

1934-2023 MODEL YILI 26 KLASİK ARAÇ

Yaklaşık 200’den fazla klasik otomobil tutkununun katılımıyla gerçekleştirilen müzayedede, 1934-2003 model yılı arasında değişen toplam 26 klasik araç satışa çıktı.

Müzayede kapsamında 1996 model Porsche 911 Carrera 10 milyon TL’den en pahalı araç olarak satılırken, 1968 model Aston Martin DBS Vantage 6 milyon 475 bin TL’den, 2000 model Land Rover Defender ise 2 milyon 960 bin TL’den sahibini buldu.

2plan İcra Kurulu Başkanı Orhan Ülgür

2plan, KLASİK ARAÇ TUTKUNLARINI MÜZAYEDEDE BULUŞTURDU

2plan İcra Kurulu Başkanı Orhan Ülgür, “Otomotiv merkezi olarak konumlandırdığımız 2plan Terminal’de klasik araç tutkunlarını bir kez daha buluşturmaktan çok memnunuz. Klasik Araç Müzayedesi’ni yapmak ve müzayedede sunacak araç bulmak kolay değil. Klasik araçların sınırlı bir kitleye hitap etmesine rağmen yoğun katılım gerçekleştiği için mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir