GüncelKampanyalar

Fiat’tan ‘Akıllı Servis’ uygulaması

FIAT, yenilikçi, pratik ve müşteri dostu uygulamalarına bir yenisini daha ekliyor. Art arda devreye aldığı yeni mobilite çözümleriyle müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran FIAT, şimdi de “aracını kullandıkça öde” iş modeliyle çalışan “Akıllı Servis” uygulamasını hayata geçirerek satış sonrası hizmetlerde ezber bozuyor.

FIAT, “aracını kullandıkça öde” iş modeliyle çalışan “Akıllı Servis” uygulamasını hayata geçiriyor. Müşterilerinin daha teknolojik, akıllı, hayatı kolaylaştıran ve iyi tasarlanmış mobiliteye erişimini sağlamak hedefiyle çalışan marka, hayata geçirdiği yenilikçi hizmetlerle otomotiv sektörüne yeni soluklar getirmeye devam ediyor.

Fiat, “aracını kullandıkça öde” fikriyle geliştirdiği “Akıllı Servis” uygulamasıyla araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını modern bir anlayışla karşılayarak servis işlemlerinden abonelik yöntemiyle tam kapsamlı şekilde faydalanma imkanı sunmaya başlıyor.

Fiat’ın geleceğin satış sonrası mottosuyla devreye aldığı ve satış sonrası hizmetleri yeni bir boyuta taşıyan uygulaması, Türkiye otomotiv sektöründe de bir ilki temsil ediyor.

MEKANİK SERVİS İŞLEMLERİ İÇİN “AKILLI SERVİS” ÇÖZÜMÜ

Fiat, 2020’de devreye aldığı ve kasko poliçelerinde “Akıllı Fiyatlandırma” dönemini başlatan “Connect Kasko” uygulamasından sonra, şimdi de mekanik servis işlemleri için “Akıllı Servis” çözümünü devreye alarak müşterilerine benzersiz bir satış sonrası deneyimi sunmaya başlıyor.

Egea sahiplerine özel olarak geliştirilen “Akıllı Servis” uygulamasıyla geniş bir hizmet yelpazesinde, periyodik bakımlar, ömürlü parçalar ve tüm mekanik arızalar kapsam dahiline alınarak alışılagelmiş garanti uygulamasının ötesinde bir hizmet sunuluyor.

100 KİLOMETREDE 79 TL ABONELİK ÜCRETİ, 2 YIL SABİT FİYAT AVANTAJI

“Akıllı Servis” uygulamasıyla Egea sahipleri, her ay kat ettikleri 100 kilometre başına 79 TL ödeyerek, 2 yıl sabit fiyat garantisiyle öngörülebilir ve avantajlı hizmet alacak.

“Akıllı Servis”ten yararlanmak isteyenler, Fiat Connect uygulaması üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde paketi satın alabilecek, aylık ödemelerini, uygulamada kayıtlı olan kredi kartı bilgileriyle otomatik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Sistemden yararlanmak isteyen Egea sahipleri, hizmet kapsamı ile ilgili bilgilere Fiat’ın resmi web sitesinden, Fiat müşteri ilgi merkezinden ve yetkili servislerden ulaşabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir