GüncelLansman/Yenilik

Kamuflajlı yeni Peugeot 3008 yollarda

Marka, kamuflajlı Peugeot 3008’lerden birini görme şansına sahip olan herkesi fotoğrafını çekmeye ve kişisel sosyal ağlarında paylaşmaya davet ediyor.

PEUGEOT, bu yaz açık yollardaki son geliştirme testleri sırasında herkesi kamuflajlı yeni Peugeot 3008’lerin fotoğraflarını çekmeye davet ediyor.
Normal şartlarda gizli şekilde yollara çıkarılan ve görünmemek adına farklı uygulamalarla geliştirmeleri sürdürülen prototipler konusunda Peugeot, yeni 3008’i kamuflajlı da olsa sergiliyor ve tanıtıma Peugeot severleri de dahil ediyor.

3 TEMALI PROTOTİP
Peugeot, mayıs ayında başlayan operasyonun ilk aşamasında yeni 3008’in prototiplerinde kullanacağı yeni kamuflajları sosyal ağlarında oylamaya sundu. Haziran ayı boyunca markanın çeşitli sosyal ağlarında binlerce oy kullanıldı ve üç kamuflaj teması seçildi. Bunlar; “Sokak Sanatı”, “Görsel Sanat”, “Prototip” temaları olarak belirlendi.
Peugeot severlerin seçtiği bu kamuflajlar haziran ayında üretilerek, bu yaz Avrupa yollarında son geliştirme testleri yapılacak olan yeni Peugeot 3008’lere uygulandı.

15 AĞUSTOS’A KADAR SÜRECEK YARIŞMA
Bu süre boyunca “#camocatch challenge”, bu kamuflajlı Peugeot 3008’lerden birini görme şansına sahip olan herkesi, 15 Ağustos’a kadar fotoğrafını çekmeye (güvenlik kurallarına uygun olarak) ve kişisel sosyal ağlarında paylaşmaya davet ediyor.

Paylaşımlara “#camocatch” ve “@peugeot” etiketlerinin de eklenmesi gerekiyor. Tüm kamuflajlı 3008’lerin bir QR Kodu da bulunuyor. Bu sayede takipçiler “#camocatch” operasyon web sayfasına erişmek için QR Kodu tarayabiliyor.
Peugeot, dünya prömiyeri ardından yapılacak basın test sürüşlerinde yeni 3008’i denemek üzere özel olarak davet edilecek 6 talihli belirlemek için de başvurular arasından bir çekiliş yapacak. Peugeot, eylül ayında yeni 3008’in üzerindeki sır perdesini yani kamuflajı kaldıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir